miniajans adlı üyeden alıntı

foxx hocam uyarı veriyorlar. Dün başka bir sitem için uyarı aldım ve uyardığı şeyleri düzelttim şuan ihlaller'de "düzeltildi" yazıyor.

teşekkür ederim bilgilendirme için

Ek Olarak:

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

İstediğiniz kadar reklam kodu oluşturabilirsiniz.Bunun herhangi bir sakıncası yok.

Reklam kodu oluştururken kodları ekleyeceğiniz sitenin adını yazın reklam adına.

Adsense hesabınızdan > performans raporları > gelişmiş raporlar > sahip olunan siteler bölümünden hangi siteniz ne kadar görüntülenmiş kaç kişi tıklamış tıklama başına ne kadar ücret alınmış hepsini görebilirsiniz.

Reklam kodlarını ilgili siteye yerleştirdikten sonra gün içerisinde bu site adsense hesabınızda görünmeye başlar sahip olunan siteler bölümünde.Bu nedenle adsense hesabınızda herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

RolandDeschain 'da dediği gibi her site için ayrı reklam kodları eklemelisiniz.Aynı reklam kodunu farklı sitelerde kullanırsanız reklamlar görünür ancak adsense hesabınızdaki istatistikler arap saçına döner.

tahmin ettiğim gibiymiş. Emin olmak istemiştim. Teşekkürler

Ek Olarak:

RolandDeschain adlı üyeden alıntı

@foxx o site için ayrı bir reklam birimi oluşturup o yeni kodları yapıştırırsan sadece o birimlerden gelen kazancı takip edebilirsin. Yani kendi sitendeki adsense kodlarını direk ona da koyarsan karışır, ayırt edemezsin.

cevap için teşekkürler