wmaraci reklam

Sitelerimden biri adsense politika uyarısı aldı

15 Mesajlar 2.097 Okunma
smmexpress

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
şuan en sağdakı şekle göre koymuşum, endişelendim konuları rafa kaldırdım hitim sıfıra düştü nerdeyse, bi sıkıntı olmasında birkaç kazanmasakta olur

wmaraci
reklam

Lejyoner Lejyoner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek sevkiyat
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
bundan korkmana gerek yok bunun tam tersi maillerde ben aldım. sayfaya tıklandığında reklam ne kullanıcının gözüne sokar gibi büyük olacak neden ilgi çekmeyecek kadar küçük olacak. sendeki hata reklam büyük olduğu için sayfayı ekranın altına kaydırmış yani insanlar aradığı sayfayla değil reklamla karşılaşır olmuş.

bende bazı bölgelere küçük reklam yerleştirmiştim bana gelen mailde 250x250 reklam boyutu yerine 336x280 yerleştirmenizi öneririz demişti, bu boyutta hem fazla kazanç hemde daha iyi bir kullanıcı deneyiminden bahsediyor. kısacası ne küçük olacak nede adamın gözüne sokar gibi büyük olacak. büyükler yan kolon ve footerde gidiyor ama header yada konu içi üstte konuyu aşağı kaydırdığı için politikaya aykırı oluyor.
sterkamed

kişi bu mesajı beğendi.

RolandDeschain RolandDeschain Sağlık Makalecisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Genetik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 21 / 18
  • Ticaret 4, (%100)
Bende mobilde başlık altında, yazı üstünde 250x250 var. Bu da mı ihlal oluyor bu durumda?

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)

Lejyoner adlı üyeden alıntı

bundan korkmana gerek yok bunun tam tersi maillerde ben aldım. sayfaya tıklandığında reklam ne kullanıcının gözüne sokar gibi büyük olacak neden ilgi çekmeyecek kadar küçük olacak. sendeki hata reklam büyük olduğu için sayfayı ekranın altına kaydırmış yani insanlar aradığı sayfayla değil reklamla karşılaşır olmuş.

bende bazı bölgelere küçük reklam yerleştirmiştim bana gelen mailde 250x250 reklam boyutu yerine 336x280 yerleştirmenizi öneririz demişti, bu boyutta hem fazla kazanç hemde daha iyi bir kullanıcı deneyiminden bahsediyor. kısacası ne küçük olacak nede adamın gözüne sokar gibi büyük olacak. büyükler yan kolon ve footerde gidiyor ama header yada konu içi üstte konuyu aşağı kaydırdığı için politikaya aykırı oluyor.

inş hocam birşey çıkmaz ilk defa uyarı aldığım için ister istemez korktum, anlamadım reklamı kaldırdıktan kaç gün sonra mesajı göndermeleri:D

RolandDeschain yasak malasef, google reklam politikalarında yazıyor

wmaraci
wmaraci

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
reklam yerleşimine dikkat et bende benzer nedenden dolayı ban yedim. reklam yazının içine girmişti. çok yakın olmasın 5px bosluk olsun.
Lejyoner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al