wmaraci reklam
lidertakipci

kendini ünlü yapmaya çalışan komik esnaf

32 Mesajlar 5.145 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
öncelikle bizim seneler önce yaptıgımız şeyleri şimdi yaptım diyip habere cıkması vede bu olayı haber yapan ajansın salak muhabirinin daha önce bu olayın olup olmadıgını araştırmaması ve de mynet.com editörünün böyle bir haberi yapması ülkemizin içinde bulunduğu durumu açık ve net sergiliyor. araştırma yapmadan haber yapıyorlar... millet arkadaş ekle ve mesaj gönder hilesini senelerdir yapıyor :D

işte haber :

Adana'da kendisini 'İyi niyetli hacker' olarak tanıtan lokanta işletmecisi 32 yaşındaki Doğukan Özkan, Facebook'un ardından Google'un da açığını bulduğunu öne sürdü.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta arkadaş ekleme butonu olmadığı halde arkadaş ekleme açığını bulup düzelttirdiğini öne süren Doğukan Özkan, mesaj engeline rağmen mesaj atma açığını bularak Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in profilinden mesaj gönderdiğini anlattı.

Son olarak dünyaca ünlü internet ve yazılım şirketi Google'e ait 'inbox' isimli elektronik posta sisteminde on binlerce kişinin telefon, adres ve fotoğraflarına rahatlıkla ulaştığını öne süren süren Doğukan Özkan,
"Gizli olmasına karşın bu bilgilere ben ulaşabiliyorsam, kimsenin kişisel bilgileri güvende değil" dedi. Bulduğunu öne sürdüğü açıkla ilgili ayrıntılı bilgi vermekten kaçınan Doğukan Özkan, "Google'in gizlilik sözleşmesine göre kimsenin kişisel bilgilerine başkasının ulaşması mümkün değil. Oysa ben, kişilerin telefon numarası, adresleri, doğum tarihleri, eğitim bilgileri ve profil resimlerine bile ulaşabiliyorum" diye konuştu.

"TÜM BİLGİLER VAR"

Sadece Google yetkililerine gizli bilgilere nasıl ulaştığını anlatmak istediğini söyleyen Özkan, şunları kaydetti:

"Kimsenin kişisel yazışmaları veya şifrelerine ulaşmadım. Yaptığım işlemle örneğin 'Doğukan' adındaki herkesin bilgilerini buldum. Aramayı detaylandırıp Adana'daki Doğukan ismindeki herkesi taradım ve onların listesine ayrıntılı bilgileriyle ulaştım. Çok kolaylıkla kişinin telefon numarası, gittiği okul, adres bilgileri, doğum tarihi ve kendi hakkında daha başka ne bilgi yazdıysa, o bilgiye doğrudan ulaşıyorum. Google kendi gizlilik sözleşmesini ihlal ediyor. Eğer Google bu açığı düzeltmez ise suç işlemiş olur. Kötü niyetli değilim, konusu suç olan bir şey yapmıyorum. Buradan Google yetkililerini uyarıyorum. Bu açığı kapatmak için lütfen harekete geçin. Ben bir vatandaş olarak bu uyarıyı yapıyorum."

(DHA)

lütfen şu habere yorum yapmadan geçmeyin :D http://www.mynet.com/haber/guncel/adanali-isletmeci-googlein-de-acigini-buldugunu-one-surdu-2657780-1

wmaraci
reklam

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
:d :d

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
lamerler tekrar türedi arkadaş ya :D cyber-warrior sitesinde çok geçmişim var ayyıldız tim'de bebeler vardı hep gülerdik :D bu elemanda onlardan kopma galiba heykır olduğunu sanıyor frefox ve mozilla'da hazır eklenti var birsürü :D ahhhh adanalı garibim 20 milyar dolar deil 20 tl alırsan bi kokareç şalgam ye karnın acıkmış anlaşılan senin :D
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

poyraz4111 poyraz4111 Yardımsever Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yardım
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 7, (%100)
Yuh diyorum sadece yuh..

wmaraci
wmaraci

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Ekrana cmd açık colar a yapsaymış keşke

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Daha öncede yeteneksize çıkıp saçma sapan bi hareket yapmıştı ve sonrasında Survivor'a katılmak istediğini belirtmişti.

Karakter meselesi.Bundan öncede evlendirme programlarında boy göstermişti.

Sanal ortam artık tvlere yansımaya başladı hiçbirşey gerçek değil.

Artık sadece ÇIKAR meselesi var.

WIL3D4 WIL3D4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Hacker
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu açan forum bebesi,

Sen adamlara sallamışsın ama sen hiç araştırdın mı doğukan kimdir?

Arkanı boş buldun sallıyorsun ;)

Senin bugün adını bildiğin açıkları ben fix'lettirdim yıllar boyunca.

Önce bir araştır sonra öt forum sayfalarında...

Varsa bir diyeceğin yaz bana özelden! Tamam mı evlat?

Fb.com/HackGoogle

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Altın Üye
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Windows kullanan hacker enteresan.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Ve bir hacker okan daha :)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

WIL3D4 WIL3D4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Hacker
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

W1L3D4 adlı üyeden alıntı

lamerler tekrar türedi arkadaş ya :D cyber-warrior sitesinde çok geçmişim var ayyıldız tim'de bebeler vardı hep gülerdik :D bu elemanda onlardan kopma galiba heykır olduğunu sanıyor frefox ve mozilla'da hazır eklenti var birsürü :D ahhhh adanalı garibim 20 milyar dolar deil 20 tl alırsan bi kokareç şalgam ye karnın acıkmış anlaşılan senin :D

evlat, sana en altta cevap yazdım, sen bana bir ulaş bakalım. buradan öyle atıp tutması kolay ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al