wmaraci reklam

Site açmakta kararsızım

44 Mesajlar 4.515 Okunma
smmexpress

yzirek94 yzirek94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Z**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 70 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

alminatasarim adlı üyeden alıntı

ALEYKÜM SELAM
Benim tavsiyem wordpres i birine kurdur ve ufaktan o temayı öğrenmeye bak.
seo eklentileini filankurdur ve daha sonra bu yolda ilerle
bizde ilk üyelerin olalım :)

Hayırlı olsun şimdiden

Yorumunuz için teşekkürler.. Acaba kendi çabalarımla öğrensem çok zamanı mı alır mı? :)

wmaraci
reklam

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam ben de öğretmenim(PDR-öğretmen sayılırsa :) ). Çok hızlı bir biçimde öğreniyorsunuz. Takıldığınız bir nokta olursa yardımcı oluruz. Ama çok basit. Gözünüzde büyütülecek bir şey değil. Sadece ilk defa yaptığınızda kurulumu biraz zor oluyor. O da bilen biri için çok kolay. 3 sene içinde 7 site kurdum. Zamanım olursa ben de yardımcı olmaya çalışırım kurulum aşamasında. Siz bir domain ve hosting alın gerisini birlikte hallederiz inşaallah ...

Bilmiyorum çalışan var mı ama ben alan adı ve hosting için hozzt.com ile çalışıyorum ve çok memnunum ...
yzirek94

kişi bu mesajı beğendi.

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)

yzirek94 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkürler.. Acaba kendi çabalarımla öğrensem çok zamanı mı alır mı? :)

Size ücretsiz olarak destek verebilirim. PM den size mesaj gönderdim. O numaradan bana ulaşabilirsiniz.
yzirek94

kişi bu mesajı beğendi.

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)
Yorumlara bakmadan direk cevap veriyorum. Dostum durduğun hata wordpress'den anlamaman birşeyi ifade etmez. Ben derimki wordpress'den anlamamana rağmen git wordpress ile bir site aç :) çünkü bir işi yaparken öğreniyosun. İnternette çoook resimli anlatımlar var yavaştan başla başarı çabuk gelecektir. Ayrıca şunu belirteyim wordpress çoook basit bir sistem çok kolay öğrenirsin. Bende zamanında açsammı bir site vs. bu düşünceler içindeydim. Zaten yapmışlar boşver deyip açmadım çoğu siteyi şimdi elde ne var? Hala bu işler içindeyim ama elimde doğru düzgün yönettiğim bir site yok ve pişmanım.. Şimdilerde "zamanında şu siteyi açsaydım ooo" dediğim çok oluyo oyüzden sen böyle yapma aç siteni 1-2 sene hiçbirşey olmassa 3. sene emin ol emeğinin karşılığını alırsın :) Selametle.
GuestLion Oguzhanozer yzirek94

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

alminatasarim alminatasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 129 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

yzirek94 adlı üyeden alıntı

en fazla 1 ay
yada bir arkadaşınız göstersin tekniğini daha kolay yada bu siteden wordpress ile ilgilenen birini bulmanızı tavsiye ederim
yzirek94

kişi bu mesajı beğendi.

Ayrimnet Web Çözümleri
www.ayrim.net

Web Tasarım - E-Ticaret ve Marka Tescil

yzirek94 yzirek94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Z**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 70 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Ersümer adlı üyeden alıntı

Hocam ben de öğretmenim(PDR-öğretmen sayılırsa :) ). Çok hızlı bir biçimde öğreniyorsunuz. Takıldığınız bir nokta olursa yardımcı oluruz. Ama çok basit. Gözünüzde büyütülecek bir şey değil. Sadece ilk defa yaptığınızda kurulumu biraz zor oluyor. O da bilen biri için çok kolay. 3 sene içinde 7 site kurdum. Zamanım olursa ben de yardımcı olmaya çalışırım kurulum aşamasında. Siz bir domain ve hosting alın gerisini birlikte hallederiz inşaallah ...

Bilmiyorum çalışan var mı ama ben alan adı ve hosting için hozzt.com ile çalışıyorum ve çok memnunum ...

değerli yorumun için teşekkürler.. inşAllah öğreneceğim.. azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz :)

Ek Olarak:

OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı

Size ücretsiz olarak destek verebilirim. PM den size mesaj gönderdim. O numaradan bana ulaşabilirsiniz.

çok teşekkürler.. anlayamadığım konular falan olursa size geri dönüş sağlayacağım :)

Ek Olarak:

OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı

çok teşekkürler.. anlayamadığım konular falan olursa size geri dönüş sağlayacağım :)

Ek Olarak:

profdizayn adlı üyeden alıntı

Yorumlara bakmadan direk cevap veriyorum. Dostum durduğun hata wordpress'den anlamaman birşeyi ifade etmez. Ben derimki wordpress'den anlamamana rağmen git wordpress ile bir site aç :) çünkü bir işi yaparken öğreniyosun. İnternette çoook resimli anlatımlar var yavaştan başla başarı çabuk gelecektir. Ayrıca şunu belirteyim wordpress çoook basit bir sistem çok kolay öğrenirsin. Bende zamanında açsammı bir site vs. bu düşünceler içindeydim. Zaten yapmışlar boşver deyip açmadım çoğu siteyi şimdi elde ne var? Hala bu işler içindeyim ama elimde doğru düzgün yönettiğim bir site yok ve pişmanım.. Şimdilerde "zamanında şu siteyi açsaydım ooo" dediğim çok oluyo oyüzden sen böyle yapma aç siteni 1-2 sene hiçbirşey olmassa 3. sene emin ol emeğinin karşılığını alırsın :) Selametle.

değerli yorumunuz için teşekkürler.. Bende wordpress tabanlı bir site açacağım .. zamanla her şeyi öğreniriz :)

Ek Olarak:

alminatasarim adlı üyeden alıntı

en fazla 1 ay
yada bir arkadaşınız göstersin tekniğini daha kolay yada bu siteden wordpress ile ilgilenen birini bulmanızı tavsiye ederim

teşekkürler.. inşAllah wordpress öğreneceğim.. :)

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Açmalısın bence.

Oguzhanozer Oguzhanozer oguzhanozer.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Organik Gıda
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 28 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yıl 2008 böyle bir çelişki içindeydim. Kendimi dinledim hemen 3 tane site açtım. 2si harika bir şekilde tuttu ve ilerledi. Güzelde paralar kazandım. Kaybedeceğin bir şey yok ki. Bizde anamızın karnında öğrenmedik her şeyi. Yardıma ihtiyaç duyduğun zaman siteden desteğini alabilirsin. Benim fikrim bu yönde.

Revil Revil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 71 / 82
  • Ticaret 15, (%100)
hocam kişisel görüşüm artık bir internet sitesi açmak istiyorsanız bir bütçenizin olması şart bütçenize göre karar alın

metamood metamood WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 14 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Film sitesi ise sakın başlamayın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al