arkadaslar birkac saate herkese olumlu dönüş yapılacaktır. Aynı zamanda yazımlara bu gece başlanacak.

Ek Olarak:

hepyasemin adlı üyeden alıntı

Ben de referans olabilirim

Merhaba hocam. Siparişiniz 185 kelime olarak yazılmıştır sayın hepyasemin . E-posta adresinizi ilettiğinizde, makaleniz gönderilecektir. Teşekkürler.

Ek Olarak:

serdar38 adlı üyeden alıntı

Özgün tanıtım yazısı niye onemlidir konusunda yazabilirseniz referans olabilirim

Merhaba serdar38 bey. İçeriğiniz hazırlanıyor. Lütfen Özel mesaj yoluyla bana e-posta adresinizi ulaştırınız. Hazır olduğunda göndereyim. Kolay gelsin. Teşekkürler.

İçeriğiniz, 285 kelime olarak hazırlanmıştır @serdar38 bey. E-posta adresinizi ilettiğiniz zaman gönderilecektir.

Ek Olarak:

Coolwind adlı üyeden alıntı

Referans olabilirim sağlık ve kadın benim için uygundur.

Lütfen bir adet konu başlığınızı ve makalenizin gönderilmesini istediğiniz e-posta adresinizi, özel mesaj yolu ile iletiniz.

Ek Olarak:

canfidelity adlı üyeden alıntı

Genel kültür konusu adı altında makale yazabilir misiniz ?

Merhaba @[canfidelity](userid:66417) . Lütfen konu başlığınızı ve içeriğiniz hazır olduğunda göndermemizi istediğiniz e-posta adresinizi, özel mesaj yolu ile gönderiniz. İçerik hazır olduğunda, size e-posta adresiniz üzerinden gönderim yapılacaktır. Kolay gelsin.

Ek Olarak:

akmova adlı üyeden alıntı

Spor konusunda yazabilirseniz referans olmak isterim

Merhaba @[akmova](userid:21425) . Lütfen konu başlığınızı ve içeriği göndermemizi istediğiniz e-posta adresinizi, özel mesaj yolu ile bize iletiniz. İçerik hazır olduğunda e-posta adresinize gönderilecektir.