wmaraci reklam

seo konusunda tüm deneyimlerimi yakın zamanda ücretsiz olarak sitemde paylaşacağım (proje)

28 Mesajlar 2.887 Okunma
wmaraci reklam

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
hocam öncelikle tebrikler.. Bu hizmeti ücretsiz olarak vermeniz de ayrı bir güzel taraf. Ayrıca hem kendi sitenizden bu bilgileri verip kendinize yarar sağlıyorsunuz hemde herkese ücretsiz vererek daha faydalı bir iş yapıyorsunuz takipteyim :)
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Takipteyiz

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
takipteyim hocam proje gerçekleştiği zaman cihan1 yaparak etiketlerseniz sevinirim :)

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
hocam yanlış anlama logo da bir terslik mi var . yoksa bana mı öle geldi :)

wmaraci
wmaraci

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
her yerde olan bilgileri bomba gibi diye başlıkla ve 100 satır bos yazıyı yazıp sitene trafik cekip bize okutup ve oyalamada gerçek bilgi vereceksen takip edelim ?

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

KarahanBilisim adlı üyeden alıntı

Yazılım geliştirirken az çok SEO koşullarına uymam gerekiyor doğal olarak, her ne kadar elimden geleni yapsamda istediğim tatmini vermiyor bana. Sanki eksikmiş gibi geliyor, bu yüzden kesinlikle takip edeceğim bir proje. Ancak diğerleri gibi kaba taslak anlatmak yerine daha detaya inerek, örneklerle anlatırsanız çok iyi olacağını düşünmekteyim. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar dilerim.

örnekler vereceğim yazılarımda nasıl başlık atılmalı püf noktalar neler. olarak ve uun yazılar olacak bunlar.

Ek Olarak:

tecnomedya adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle tebrikler.. Bu hizmeti ücretsiz olarak vermeniz de ayrı bir güzel taraf. Ayrıca hem kendi sitenizden bu bilgileri verip kendinize yarar sağlıyorsunuz hemde herkese ücretsiz vererek daha faydalı bir iş yapıyorsunuz takipteyim :)

kesinlikle haklısınız o düşüncedeyim.

Ek Olarak:

cihan1 adlı üyeden alıntı

takipteyim hocam proje gerçekleştiği zaman cihan1 yaparak etiketlerseniz sevinirim :)

tamamdır haber vereceğim.

Ek Olarak:

fraqman adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlama logo da bir terslik mi var . yoksa bana mı öle geldi :)

:) şuan farkettim. çok teşekkürler :)

Ek Olarak:

blueblood adlı üyeden alıntı

her yerde olan bilgileri bomba gibi diye başlıkla ve 100 satır bos yazıyı yazıp sitene trafik cekip bize okutup ve oyalamada gerçek bilgi vereceksen takip edelim ?

1. buradan çekeceğim 100-150 ziyaretcinin bana bir gelir sağlamıyacağını düşünmeniz gerekiyor. 2. siteyi açalı uzun zaman oldu hit çekmek istesem açıldığında eklerdim. bir diğer konu ise vereceğim bilgileri duymuş olabilirsiniz. fakat birçoğunu kimsenin bilmediğine eminim. bunlarıyazmaya başlayınca farkedeceksiniz. girişimcilikle alakalı yazılarda niş sektorlerde hangi sitelerde hızlı bi şekilde kazanç sağlanacığına kadar ücretsiz bugüne kadarki bütün birikimlerimi yazcam. birde ziyaretci çekme konusunda zaten yazığım yazılar 6-7 saatte ilk 15 e girer 30-35 güne ilk 10 da olacak ziyaretci kaygım yok amacımda yok.

leone1907 leone1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgi işlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
çok iyi olur ama çokta düşman kazanabilirsin. bazıları bazı şeyleri sadece kendileri bilsin isterler bu sebeple saldırıya geçerler tıpkı çizgitageme yapılanlar gibi.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

leone1907 adlı üyeden alıntı

çok iyi olur ama çokta düşman kazanabilirsin. bazıları bazı şeyleri sadece kendileri bilsin isterler bu sebeple saldırıya geçerler tıpkı çizgitageme yapılanlar gibi.

sanmam hocam çünkü benim kullandığım taktikleri birinden öğrenmedim. deneyimle dene yanıla öğrenilmiş bilgiler artı sektordeki arkadaşlarım backlik olayı ile iş yapıyorlar o yüzden benim bilgilerim farklı onları ilgilendirmeyecek.

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)

DenizCaglar adlı üyeden alıntı

örnekler vereceğim yazılarımda nasıl başlık atılmalı püf noktalar neler. olarak ve uun yazılar olacak bunlar.

Ek Olarak:

kesinlikle haklısınız o düşüncedeyim.

Ek Olarak:

tamamdır haber vereceğim.

Ek Olarak:

:) şuan farkettim. çok teşekkürler :)

Ek Olarak:
1. buradan çekeceğim 100-150 ziyaretcinin bana bir gelir sağlamıyacağını düşünmeniz gerekiyor. [COLOR="DarkRed"]2. siteyi açalı uzun zaman oldu hit çekmek istesem açıldığında eklerdim.[/COLOR] bir diğer konu ise vereceğim bilgileri duymuş olabilirsiniz. fakat birçoğunu kimsenin bilmediğine eminim. bunlarıyazmaya başlayınca farkedeceksiniz. girişimcilikle alakalı yazılarda niş sektorlerde hangi sitelerde hızlı bi şekilde kazanç sağlanacığına kadar ücretsiz bugüne kadarki bütün birikimlerimi yazcam. birde ziyaretci çekme konusunda zaten yazığım yazılar 6-7 saatte ilk 15 e girer 30-35 güne ilk 10 da olacak ziyaretci kaygım yok amacımda yok.

uzun zaman oldu demişin siteden 2 yazı var toplamda. Oluşturulma Tarihi 30.08.2016

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

blueblood adlı üyeden alıntı

uzun zaman oldu demişin siteden 2 yazı var toplamda. Oluşturulma Tarihi 30.08.2016

evet hiç yazı girmedim webmaster kategorisini girmesem burada paylaşmıyacaktımda zaten 1 ay olmuş siteyi dediğiniz. gibi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al