Ahi-Medya Çok doğru tespitler, yalnız bunları uygulamak ayları alıyor.Örneğin 1000 index almak normal bir blog için kolay değil.Bunun için daha hızlı index alan yöntemlere başvurulmalı.Kendi sitenizin dışında adsense almak için yeni bir site açın ve @Ahi-Medya'nın dediklerini uygulayın.

Buda kişinin kendinde bitiyor.Araştıracaksınız hangi siteler daha hızlı index alır.Görsel index için neler yapmak lazım.Adsense için hangi site alt yapısı uygun.Wordpress php smf bunları deneyeceksiniz.

Ben olsam tema sıkıntısı olmayan bi alt yapıyı tercih ederim.İndex ve görsel index'in hızlı artması içinde site kategorisini daha çok içerik girebileceğim birşeyi seçerdim.Sonra bu site üzerinden adsense alma denemeleri yapar alıncada kendi asıl sitemde kullanırdım :) kiii zaten böyle yapıyorum.

Bu kadar tüyo yeterli diye düşünüyorum.Sürekli uygulama yapmalısınız bütün site alt yapılarını kullanmalısınız.Kurmayı öğrenmelisiniz arkadaşlar.Ücretsiz temaları kullanıp üzerinde editleme yapmayı bilmeniz gerek.

Bu seviyede birisi çok rahatlıkla adsense alabilir düşüncesindeyim ve alan örnekleri görüyoruz zaten.