Makale Özgünleştirmenin En Kolay Yolu (Ücretsiz)

40 Mesajlar 7.584 Okunma
smmexpress

hakanharbeli hakanharbeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba kendim için yazdığım ve kullandığım programımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Program satmak gibi uğraşlara girmek istemiyorum önerilerinizle programı geliştirip sürekli ücretsiz olarak size sunacağım.

• Uygulamam ile gayet kolay bir şekilde makalelerinizi özgünleştirebiliyorsunuz.

• Kelime ya da kelime grubu değişikiği yapabiliyorsunuz random kombinasyonlar deniyor.

• İlk başlarda tam verim almayabilirsiniz fakat kelime gruplarınız çoğaldıkça bir süre sonra kelime girmeden direk özgünleştiriyor.

Uygulamamı görsel olarak sizlere tanıtayım.

1)Önce Makalemizi buluyoruz ve kopyalıyoruz.

2)Özgünlüğünü test ediyoruz ve gördüğünüz gibi %100 kopya içerik

3)Uygulamamızı açıyoruz ve makale girin kısmına makalemizi yapıştırıyoruz. İlk özgünleştirme işlemi için referans kodu girmelisiniz. Siteme yönledirildikten sonra referans kodunu elde edebilir bu sayede bana ufak bir destek sunmuş olursunuz ve diğer uygulamalarımdan haberdar olabilirsiniz.

4)referans kodumuz şu şekilde karşınızda.

5)Şimdi de Özgünleştirme işlemi için öncel "Bul" butonuna daha sonra "Değiştir" Butonuna tıklıyoruz.

6)Mevcut kelimelerle bu kadar oranda özgünleştirdi.

7) Üzüldünüz mü? Üzülmeyin. Şimdi özgünleştirmek için kelime grupları gireceğiz. Burada "keyifli olan" şeklindeki kelime grubuna "keyif veren|mutluluk veren" şeklinde atamalar yaptık uygulamamız bu iki grup arasında her değiştir dediğimizde kombinasyonlar deniyecektir. burada iki grup arasında " | " simgesini koymayı unutmamk gerekiyor.

8)Kelime gruplarını düzenledikten sonra sonuç karşınızda

• Uygulama önerilerinize açıktır.

• Daima geliştirilip daima ücretsiz kalacaktır.

• Kelime gruplarını istediğiniz kadar arttırabilirsiniz fakat aralarına "|" simgesini koymanız şartıyla.

• Mesela "Şart" kelimesinin "Koşul" şeklinde bir eş anlamlı kelimesi olsun bu şelilde gireceğiz Koşul|Koşul

• Botların özgünleştirme işlemlerine müdahale edemiyorsunuz fakat uygulamamda özgünleştirme işlemlerinizi sürekli güncel tutabiliyorsunuz.

• Bu sayede daha hızlı şekilde makale elde edebiliyorsunuz.

• Biliyorsunuz "emek olmadan ekmek olmaz" bu sebeple araçlardan yardım alarak siz de biraz emek vermelisiniz.

• Hepinize sevgiler saygılar.

Makale Özgünleştirici.rar
turkojen34 techandworld WaLek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Hocam ellerinize saglık gerçektende çok iyi bir program

• Üyelik 03.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

techandworld adlı üyeden alıntı

Hocam ellerinize saglık gerçektende çok iyi bir program

Çok teşekkür ederim beğenmeniz beni çok mutlu etti herhangi bir sorunda buradayım.

Sadece eş anlamlı kelime değil birbirini karşılayan cümle yapısı da ekleyebilirisniz.

mesela "yapmış" kelimesi için "yapmış olduğu" "gerçekleştirmiş olduğu" kelime grupları da ekleyebilirisniz

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
Mesajim bunsun :)

wmaraci
wmaraci

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Eve gidince bi deneyeceğim

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.

• Üyelik 03.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim daha nasıl geliştirebilirim önerileriniz olursa çok sevinirim iyi çalışmalar

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
teşekkürler deneyeceğim

https://www.ozgurblog.net/

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
hocam denedim fakat her açtığımız zaman referans kodu mu girmemiz gerekecek? Ayrıca kelimeleride sürekli biz mi gireceğiz? İçinde kelime havuzu yok mu?

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Dosyayı indirdiğimde antivirüs programı hata verdi!

23759 23759 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 166 / 91
  • Ticaret 10, (%100)
Konu güzel görünüyor güzel bir yazı yazmışsınız. Fakat ben bu program içi şüpheli bakıyorum. Şöyle ki;

Virüs Total sonuçlarına göre: https://www.virustotal.com/tr/file/86af1c48a4bdd61eee83805e7
1f264dc01391a1187c02e0ed3fb873350e2855d/analysis/

Böyle bir sonuç aldım fakat imza benzerliği olan bir dosya daha taratılmış. Blogger bot diye.

Virüs Total Sonuç Blogger Bot:
https://www.virustotal.com/tr/file/7cc664e00e1bb08411f1e0b981c0c42c638f31a21af426aeba6104036feda160/analysis/

Ben daha önce Virüs Totalde dosyayı taratmadan önce biri taratmış 1 adet şüphe bulunmuş bir daha taratma da herhangi bir şüphe bulunamadı bunun üstüne Jotti ile tarama yaptım 1 adet şüphe bulundu.

https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/c2607lb0jl

Nedir bu PUA.Win.Packer.Exe-6 adlı şey. Bu arkadaşımızın açılımı şu oluyor Possible Unwnated Application bu şu demek oluyor. Bu dosya istenirse iyiye kullanım yapabilir isterse kötüye kullanılabilir. Yazan kişinin insafiyetine bağlı kalmış gibi bir şey oluyor. Şimdi şu Blogger Bot taramasına gelelim orada ise Malware.Heuristic!ET (rdm+) adlı bir şey karşımıza çıkıyor. Bunun amacı ise Otomatik olarak kullanıcının izni olmadan bilgisayar başlangıcında otomatik başlar. Demek istediğim şu program güzel lakin güvende olmak istiyorsanız şüphe kalsın istemiyorsanız indirmeyin eğer yapabiliyorsa da arkadaş bu sorunları çözer o zaman güvende hisseder insanlar kendilerini.
SynapseMm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al