Ya bu tarattığınızz bir şirket ürünü adamlar yazılım lisansı almış ben şirket miyim yazılım linsansı olan ürünlerle 3. parti yazılımı mı kıyaslıyorsunuz

Ek Olarak:

bakın sıfır bir uygulama oluşturdum boş bir form boş bir proje çıkan sonuca bakın...

https://www.virustotal.com/en/file/4bac33fcd762b22fa6664fd0ce77d8f67d0afd829836726c7427584b489008c4/analysis/1475920174/

bunun sebebi 3.parti yazılım olduğu için anti virüsler sadece şüpheleniyor o da piyasanın en dandik olanları hayatınızda Zillya diye bir anti vir duydunuz ya da kullandınız mı?

Ek Olarak: video çekeyim mi? daha nasıl inandırayım?

Ek Olarak: Bahsettiğiniz blogger bot ta diğer konuda mevcut burada adım belli sanım belli programı indirenler şüpheleniyorsa benimle iletişime geçebilir facebook adresim de var

Ek Olarak: Yazık yani emeğimin içine edildi bilip bilmeden yaptığınız yorumlarla proje şu an çöp millet görüp de indirmez artık hepinize teşekkür ederim o algoritmaları 5 yılda yazabilir msiiniz acaba bundan sonra bedava program dağıtmam parayla iş yaparım ben de diyorum ki millet neden bedava vermiyor