wmaraci reklam

Ücretsiz Organik Hit Programı. İddaa ediyoruz üzerine yok.

153 Mesajlar 36.926 Okunma
wmaraci reklam

cosmos61 cosmos61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

joshcun adlı üyeden alıntı

Azizim hata sadece Türkiyeyi düşünerek hareket etmen sanırım. Hitleap'ın programından kat ve kat güzel bir çalışma yapmışsınız ve 1 sene geçmiş hala aynı tepkileri alıyorsunuz. Bence yurtdışına açın ve BH platformlarında duyurusunu yapın. Tebrikler... Selamlar.

Programınızı detaylı deneyemedim zira kredi kazanmak için kullanıcı yok. Bence burdan ilk abone olanlara ciddi kredi tanımlayın ve ilk etapta %50 kesinti gibi şeylere gitmeyin.(2 sene kadar. Başka türlü cansuyu bulamazsınız!) 5 dk.dır açık ve 23 mb ram yiyor, hitleap saatlerdir açık ve 1,9 mb ram yiyor. Bh platformlarına cache sorunu ile gitmezseniz programınızın arayüzü ve işlevselliği çok güzel. Kanımca birkaç seneye iyi yerlere gelir.

Kullanıcılara en az 3 slot hakkı verin ve kredi kazanılırken ziyaret edilen siteler programda görülsün. (belki görülüyordur bekliyorum bir site ziyareti için.) (edit: görülmüyor)

Görev zamanı başlangıç saati programı açtığımız zaman diliminde takılı kalıyor. Görevi başlatınca da hata veriyor. auto refresh olmalı.

Yutdışı amaç var, bu nedenle lokasyon ölçümlemesi de yapıyoruz, zaten versiyonumuz beta :)
fakat o kadar kolay değil, aklımızda pek çok güncelleme de var ama enerjimizi vermek konusunda tereddütteyiz.
Türkiye'de zor bunu da biliyoruz. Ama karalamak konusunda çok iyiyiz.

23mb konusu süre ile ilgili değil, ana ekranın ram kullanımı, aylarca açık kalsa bile 20-50mb arası kullanacaktır. Site gezinme işlemi farklı processlerde gerçekleşir.
hitleap 1,9mb olan ana ekran kullanımı ve az olması normal, mantık farklı, açıklaması uzun bu kısmı es geçiyorum. Bunun da asıl ram kullanan kısmını farklı processlerde çalışır.

Hitleap ile hemen çıkma oranınızı arttırmaktan başka birşey yapmazsınız, tamamen hikayedir. Ama adamlar tuturmuş o ayrı, neyse konumuz bu değil.

Cache sorunundan kastınız anlamadık ama muhtemelen halletmişizdir. :)

Kullanıcılarda slot sınırı yok, gezilen görevler görünür. Sadece kredi satın alan kullanıcılar dilerse görünümü kapatabilir, size bu denk gelmiş. (ücretli/ücretsiz arasındaki tek fark budur.)

Kredi kazanamamanızın sebebi kullanıcı olmamasından değil;
Javascript fonksiyonları için internet explorer motorunu kullanırız, hata olasılığı yüksek olduğu için bilgisayarınızda ie versiyonu 8 ve altı ise organik görevler göndermeyiz, az kredi kazanırsınız.
ie9 veya üzeri yüklü ise günde 200-300 arası kredi kazanmanız mümkündür.(şu an için)

Yeni üyeye yüksek kredi vermek istiyoruz ama veremiyoruz, kredi kazanmadan tekrar tekrar üye olmak yoluna gidiyorlar.

Başlangıç saati konusunda bir sıkıntı var, kullanıcı pc ve sunucu arasındaki zaman farkı gibi olaylar var, sunucu senkronlu bir yapı gerekiyor, dertli bir konu.

İlgi ve alakaya teşekkürler.

Ek Olarak:

sarme61 adlı üyeden alıntı

Hocam .Net framework 3.5 istiyor bende 4.5 yüklü programı açmıyor güncelleme yapabiliyor musunuz

Merhaba Mesaj olarak size dönüş yaptık.

Ek Olarak:

buzmavisi adlı üyeden alıntı

Bu sistem kredili çalışmıyor mu ?

Kredili çalışıyor, kredi kazan penceresinden kredi kazanmayı aktif etmeniz gerekiyor.
Bilgisayarınızda IE8 veya altı varsa az kredi kazanırsınız, (javascript fonksiyonları için IE motoru kullanırız, hata olasılığı yüksek olduğu için ie8 ve altı bilgisayarlara organik görevler gelmez.)
ie9 veya üzeri yüklü ise günde 200-300 arası kredi kazanmanız mümkündür.(şu an için)

Ek Olarak:

DesignTr adlı üyeden alıntı

program mac'e uyumlumu ?

Malesef mac makinelere desteğimiz yoktur.

wmaraci
reklam

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
arkadaşlar programda 40.000 kredi satıyorum acil olduğu için uygun fiyattan

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)
insan google analytics raporlarını falan koyar varsa yararlanan müşteri onların raporlarını koyar hiçbiri yok kendiniz bile alexa da dünyada 521,196 Ülkede 11,390 sıradasınız
kelin ilacı olsa kendi başına sürer

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
bu kelin ilacından ben kullandım benim kellğime iyi geldi google anahtar üzerinden gelen hiti organic olarak gördüğü için üst sıralara çıkarttı
cosmos61

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Ramazan adlı üyeden alıntı

insan google analytics raporlarını falan koyar varsa yararlanan müşteri onların raporlarını koyar hiçbiri yok kendiniz bile alexa da dünyada 521,196 Ülkede 11,390 sıradasınız
kelin ilacı olsa kendi başına sürer

Ramazan bey,
Programımızı konumuzdaki yorumları göz atarak denersiniz program konusunda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Analytics raporlarına programı kurup inceleyip kendiniz gorebilirsiniz. Bunu sizin yapmanız daha uygun olur. Herkes rapor koyar ama biz user ların kendilerinin bu doneyi canlı olarak gorup karar vermelerinden yanındayız.

İlacımız var ama kendinizi kel bırakmanız tamamen kendi elinizde.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Kredi Kazan kısmını açarak otomatiği de işaretledim ancak bir görev veya kredide artış görünmüyor.

azatk031 azatk031 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 12, (%92)
kredi kazanılmıyor ki resmen ücretsizliğinde bir limiti var yani bildiğin gidin kredi alın diyor neyse sildim gitti

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

Kredi Kazan kısmını açarak otomatiği de işaretledim ancak bir görev veya kredide artış görünmüyor.

azatk031 adlı üyeden alıntı

kredi kazanılmıyor ki resmen ücretsizliğinde bir limiti var yani bildiğin gidin kredi alın diyor neyse sildim gitti

Javascript fonksiyonları için internet explorer motorunu kullanırız, hata olasılığı yüksek olduğu için bilgisayarınızda ie versiyonu 8 ve altı ise organik görevler göndermeyiz, az kredi kazanırsınız.
ie9 veya üzeri yüklü ise günde 200-300 arası kredi kazanmanız mümkündür.

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
Bunu ben kullanıyorum :) Memnunumda..

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam bi deneyelim bakalım. Sonucunda burada paylaşıcam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al