User olayını çözebilsek Harika bir Script.... user almak için bir kaç kişi ile görüştüm. ben paneli user olmadığı için zaten kullanamadım. Sisteme user vermek isteyen kişilerde sistemde açık var dediler eklesek bile sorun olur dediler. Arkadaş ile iletişim problemimiz var. Bakan bir çok arkadaş Sistem açıkları var ve içerisi virüslü dedi.yazılımsal anlamda anlamadım açıkçası. dediğim gibi aldım,kullanamadım. Paramı çöpe attım açıkçası ve ben user için arkadaştan ödediğim ücreti dün istedim hala iletişimde değiliz. :) mesaj attmak vs zor olmamalı diye Düşünüyorum.

9 Ekimde yazdım ve Bugun 18 Ekim...
Ek Olarak: sözde EFT Yaptı arkadaşımız sağolsun. Cidden Hakkımı haram ediyorum. Arkadaştan Script ücretini iade istedim. emek var dedim kullanmadığım ve kullanamayacağım bir scriptte 250 lira üstüne 100 lira user ücreti verdim. Scripte emeği var dedim zararım 250 lira olsun dedim ama 100 lira iade istedim. İçerik olarak Text mesajları ekleyecekti sql den Eklemedi. user ücretini iade edeceğim dedi ama mesajda gördünüz EFT yapmış dün gece... Hala gelen yok... Scriptin de ücretini istiyorum. Hakkım Haram olsun. Para bu kadar kolay kazanılmıyor Yazı Cidden....

Ek Olarak: Ben böyle bir adam görmedim ya scripti lisans hatası verdirmiş
Http://www.kimtakipetti.com/trend bakın Allahsız ... o aldığın para kefen paran olsun

Ek Olarak: O aldığı para kefen parası olsun
Uzaktan lisansı iptal etmiş ben bu kadar adi bir insan Görmedim haram olsun 350 TL