wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting konusunda kararsızım

66 Mesajlar 10.103 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
3 yıldır guzel.net.tr kullanıyorum kaliteli bir firmadır.Zaten imzamda da bu firmaya link veriyorum ne kadar memnun olduğumu düşünün bi siz :) Teknik destek gayet iyi, fiyatları bütçenize uygundur ve 11 ekimi beklerseniz eğer .net domainleri 4 tl'ye alabilirsiniz, kampanya mevcut.

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)

yzirek94 adlı üyeden alıntı

alastyr sizinle çalışmak isterim fakat ileride firmanızın kapanma gibi bir durumu va rmı? merakımdan soruyorum.. :)

Ek Olarak: Cevap yazan arkadaşlara da teşekkürler :)

Bu da sizin riskiniz olsun bence, %100 garanti bir is yoktur neticede, hem biz kapatsak ne olacak ki?

Bunun yolu belli, isterse devlet firmasi olsun. Yedeklerinizi belirli periyotlarda almalisiniz ve alan adinizin whois bilgilerini guncel tutmalisiniz.

Firma kapansa yer yarilsa icine de girse, siz yine alan adinizi kurtarip yedeklerinizden siteyi tekrar baska bir firmada aktif edebilirsiniz.

Korkmaniza gerek yok kisaca, bi baslayin, sonra bu konuya baktiginizda bosuna ugrasmisim saatlerce diye dusuneceksiniz..

Ayrica, kapanmaz :)
yzirek94

kişi bu mesajı beğendi.

BaranOzcan BaranOzcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Kesinlikle GoDaddy!

http://moruque.com

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba hocam Turhost üzerinde barınan VDS hizmetimden makul bir fiyat karşılığında hizmet sunabilirim. Aylık 10 TL

Site Ekleme Sayısı 10
Alt özellikler sınırsız.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

yzirek94 yzirek94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Z**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 70 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınız için teşekkürler.. :)

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
güzel.net.tr iyi ihs natro sadecehosting daha önce kullandım destek veya altyapılarından dolayı memnun kalmadığım konular oldu

Serbay54 Serbay54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 27 / 59
  • Ticaret 18, (%94)
Merhaba,

Cliaweb firmasının linux resellerini kullanıyorum. Dilerseniz hosting almayın, size kendi resellerimden hosting sağlayabilirim. Hem de firmayı denemiş ve öğrenmiş olursunuz.

yzirek94 yzirek94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Z**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 70 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
değerli yorumlarınız için teşekkürler :) araştırmaya devam ediyorum... çok sağolun

invalid invalid PHP Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Konu ile alakası yok ama merakımdan soruyorum çoğu firma windows sunucularda php desteği olduğunu ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylüyorlar bu doğru mu? Ayrıca php bir sitem var diyelim özel yazılım veya wordpress sorunsuz bir şekilde çalışır mı? Ayrıca php üzerine site yapacak bir kişi neden windows sunucu alsın yani linux varken? Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkürler :) alastyr Veridyen

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)

invalid adlı üyeden alıntı

Konu ile alakası yok ama merakımdan soruyorum çoğu firma windows sunucularda php desteği olduğunu ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylüyorlar bu doğru mu? Ayrıca php bir sitem var diyelim özel yazılım veya wordpress sorunsuz bir şekilde çalışır mı? Ayrıca php üzerine site yapacak bir kişi neden windows sunucu alsın yani linux varken? Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkürler :) alastyr Veridyen

Windows sunucu üzerinde php çalıştırabilirsiniz, herhangi bir sorun olmaz. Wordpress ya da özel yazılım sitelerinizi de çalıştırabilirsiniz.

Sadece PHP kullanacak kişinin Linux bir altyapı seçmesi doğru olur, fakat yazılımında kullanacağı veritabanı mssql ise ya da php ile yapmak istediği şeyler windows altyapıda bulunması gerekiyor ise windows tercih etmelidir.

Linux sunucuların yoğunlukla tercih edilmesinin sebebi, php ile üretilmiş bir çok farklı alana hitap eden hazır scriptleri olması. Ayrıca lisans maliyetlerinin düşük olması.

Örneğin bir windows sunucuya asp ile email gönderme, resim işleme v.b eklentileri kurabilmek için ücretli yazılımlara sahip olmanız gerekiyor, fakat bunlar linux için ücretsiz geliyor.

Fakat siz php yazılımlarınızı her ikisi üzerinde de çalıştırabilirsiniz.
invalid

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al