wmaraci reklam

TürkTelekom Altyapıyı Yapmıyor

33 Mesajlar 3.731 Okunma
wmaraci reklam

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
biz de bekliyoruz. yeni taşındığımız binada ************* alt yapısı yokmuş. neredeyse 3 ay oldu.

bu konu aslında ciddi bir sıkıntı. ************* bu alanda tekel durumdaysa hizmeti de en kısa sürede verebilmeli.

yaptıkları herşeyden önce anayasal hakkımız olan haberleşme özgürlüğüne aykırı.

ben son çare olarak tüm ************* üst yönetim kadrosuna tek tek gerek mail gerekse de sosyal medya aracılığıyla ulaşmayı düşünüyorum.

wmaraci
reklam

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
merkezi *******a gidin hocam bende taşıma yaptım 4 ay sürdü, ama merkezi *******a giderseniz çözüm masaları var o kişiler ile çözüme ulaşırsınız 444 aramanıza gerek yok.

AkarTaahhut AkarTaahhut akartaahhut.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)
bizimde başimiza geldi sıfır binaya taşindik 1 yıllık bi binaya yok şebeke yokmuş yok fiber yeni yapmişlar bilmem ne *******'un samsun bölgesindeki genel müdürü aile dostumuz bi telefon açtim ertesi gün kuruluma geldiler oyüzden adamin olacak her yyerde yoksa sallamiyorlar :D

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
20 gün oldu yeni adresimize ******* ekiplerinin gelip ankastreye sinyal vermesini bekliyoruz.

Ya Sabır..

wmaraci
wmaraci

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
bende çubukta oturuyorum etrafimdaki butun binalarda var alt yapi mutahit kapiya kadar cekmis kablolari ariyoz ne gelen var ne giden 5 senedir bekliyolar

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
5 sene mi? :S
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle Merhaba,

şebeke olayı sıkıntılıdır. öncelikle bu sorumluluk binanın iç tesisatı ve kapısına kadar mütahitindir. evi yapan adamın sorumluluğunda olan bir şeyi Türk *******a kimse yıkamaz ayrıca bulunduğunuz şehirde bir tek sizin binanız yok projeler çizilir onaylanır önce il müdürlüğüne daha sonra bölge müdürlüğüne en son Ankara merkeze göderilir onaylanırsa proje yapılır. bu da otomatikman sürenin uzamasına yol açabilir. Ayrıca yaşadığınız şehirde bir tek sizin binanız yok haberleşme sistemi o kadar kolay döşenen bir sitem değil. bir örnek vereyim 1 yıl önce şebekede çalışan biri olarak

adamın kapısına gittik duvarıma çivi çaktırmam diyor o zaman binanın dışına kadar kazdırıp kabloyu bırakacaksın yerin altından şebeyi vereceğiz proje 2014 projesi o işe gittiğim yıl 2015 6 aylık bir süre sonunda gelmişiz iş yoğunluğundan dedim ki müşteriye bakın bu şekilde istediğiniz yaparsak bu proje iptal ve yeniden proje çıkması gerekiyor tarihine bak dedim projeyi gösterdim madur olmayın müsade et yapalım dedim adamın malı kıymetli duvara çivi çaktırmıyor o zaman 6 ayı bırak 1 yıl sonra bu iş olur dedim kendiniz bilirsiniz dedim. çünkü başvuru tarihleri esas alınarak iş yoğunluğu göz önünde bulundurarak geçikme yaşanıyor. çünkü her geçen gün hızlı büyüyen şehirler var. ve sanmayın ki Türk ******* ekibi yatıyor. bulunduğunuz şehirin büyüklüğüne göre ekip vardır. ve unutmayın ki sadece sizin işiniz aksamıyor ben günde 15 direk diktiğimi biliyorum bunlar insan gücünle yapılan işler. şebeke ekiplerin görevi sadece binaya kablo çekmek değildir. şehirler arası iletim hattının bakım onarımı. demontajı ( direk yer değiştirme ) menhol göçüğü onarımı saha dolabı onarımı vs vs tek bir iş yapan ekip değildir telokominikasyon sektöründe sürgün ekibi diye de lakabı vardır :))) ayrıca çalıştığım şebeke ekibi 6 ilçeye bakıyor taşeron ve ayrıca 1 tanede personel ekibi var düşünün nasıl bitecek bu işler.

Bir sektörde tekel olmak demek benim istediğim zamanda kapıma gelecek bu işi bitirecek diyemezsiniz sokak sokak saha dolabı konulacak konumuna kadar herşey prosedürle işleniyor eğer bir ilçede yaşıyorsanız önce proje ilçe müdürlüğünde çizilir il müdürlüğüne daha sonra bölge ve en son ankara merkezin onayı olmadan süreç işlemez.

• Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
gayet de güzel derim.

iki gün sonra gelsin yapsın demiyoruz burada arkadaşım. aylardan, yıllardan bahsediyoruz.

ekleme: Türkiye olarak internete en fazla parayı veren ülkelerden birisiyiz. Alınan verginin haddi hesabı yok. Eğer Türk ******* bu alanda yetersiz durumdaysa bir zahmet alt yapı ağını genişletsin. Çünkü 1 sene süren bir işlemin akla mantığa yatan bir yeri bulunmuyor.

Gidip milyonlarca dolar verip Ronaldo'ya reklam yaptıracaklarına, bu parayı alt yapı için kullansınlar.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
uydunet yokmu hocam herkes *****ten şikayetçi sonradan pişman olmayın

Ek Olarak: uydunet yokmu hocam herkes *****ten şikayetçi sonradan pişman olmayın

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)

redakte adlı üyeden alıntı

gayet de güzel derim.

iki gün sonra gelsin yapsın demiyoruz burada arkadaşım. aylardan, yıllardan bahsediyoruz.

ekleme: Türkiye olarak internete en fazla parayı veren ülkelerden birisiyiz. Alınan verginin haddi hesabı yok. Eğer Türk ******* bu alanda yetersiz durumdaysa bir zahmet alt yapı ağını genişletsin. Çünkü 1 sene süren bir işlemin akla mantığa yatan bir yeri bulunmuyor.

Gidip milyonlarca dolar verip Ronaldo'ya reklam yaptıracaklarına, bu parayı alt yapı için kullansınlar.

davulun sesi uzaktan hoş gelir kardeşim seni herhangi bir ************* taşeron firmasına iş için davet ediyorum o halde hani bunu neden diyorum askerlik sorun olmuyor birde tekniker olmadığını varsayarak bir git çalış bakalım 24 saatte fikrin nasıl değişecek. mütahitin kabahatleri Türk *******a yükleyemezsiniz. mütahit elektrik su doğalgaz telefon hatlarını binanın girişine kadar yapmak zorundadır yapmazsa ne elektrik ne su ne doğalgaz ne telefon bağlanır binaya.. senin söz ettiğin şirket ronaldoyuda getirir. reklam bütçesi ayrıdır alt yapı bütçesi ayrıdır. 10 katrilyon alt yapı bütçesi ayrıldı bu kadar ücreti ne ingiliz devi vodafone ne turkcell ayırmıyor uyanıklık yapma peşinde diğerleri. kimse bu iki şirketten söz etmiyor. ben turkcell süperonline 3 gün internetinin kopup gelmediğini biliyorum bölgesel arıza yalanı ile oyaladıkalrını bölgesel arıza olması için aynı saha dolabında yer alan Türk *******un sunduğu hizmetinde 3 gün gelmemesi gerekiyor. ama nedense çalışıyor.

bana kalkıp bu firmalara çamur atmayın siz bir girin işi görün ne kadar zor ve gerçekten bazı anlarda yetişmediği görün. Türk ******* neden sana şebeke getirmesin ki sana getirecek ki para kazanacak sen olsan gevşek davranırmısın satacağın ürünü müşteriye götürmede.

hala alt yapıyı genişletsin diyorsun zaten en gelişmişi Türk *******da mevcut diğerlerinde yok onlar anca kiralayıp kullanmayı bilirler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al