Bende şöyle birkaç şey yazayım abartmadan.İlk müşterilerinizden birisiyim ve sizinle yaşadığım kadar sorunları hiçbir sektörde yaşamadım.Konuşma şekliniz müşteriye yaklaşımınız resmen maganda ağızıydı.Egolomanyaklıklar mı memleketimin ağızıyla diyecek olursam efelenmeniz mi ardı arkası asla kesilmedi.Birde sorunun asla sizde değil de herşeyin müşteriden kaynaklanması yok mu.Sanki bizim işimiz gücümüz yok bir firmadan reseller alalım da oturup günler boyu ticked atalım sistemimizi kurmayalım kendi işlerimizi aksatıp birde size suç bulalım.Sizin için sık olmayan fakat genel olarak sıklıkla oluyor dediğimiz bir zaman dilimi olan her saat başı kesintilerinizi bir kenara bırakmak istemiyorum.

Sisteminizi oturtmadan ve ticaret nedir bilmeden işe başlamaya kalkmanız, efenmeniz, dik kafalı bir tavırla müşteriye yaklaşmanıza ne dememiz gerekiyordu acaba ?.Ticaret ahlakını geçtim çalışanlarınız ahlak nedir bilmiyor bunu da size bu saatten sonra kimse öğretemez.Hakkınızda o kadar çok şikayet konusu mevcut ki çok uzun zamandır faaliyet de olan firmalar hakkında dahi bu kadar şikayet konusu bulunmuyor.

Forumlardan şikayet konularından okuma bir yaklaşımla değil bizzat yaşadığım sorunlarla bu konuya geldim.Mağduriyetten başka hiçbir işe yaramadı sizden yaptığımız alışveriş.Asla ve asla tavsiye etmiyorum uzak durulması gereken firmalar arasında bir numarasınız.