sinova adlı üyeden alıntı

Kurulumu yaptım ancak aşşağıdaki ekran görüntüsüde hata var sanırım.
Yardımcı olabilirmisin.

Elbetteki, sorununuzu anlayabilmek için tekrardan kurulum yaptım. Sorun sourcemod kaynaklıymış, yeni sürümünü yükleyince sorun kalmıyor.

İlk önce cs_go/csgo/addons klasörünün içine girin ve sourcemod adlı klasörü silin. Ardından aşağıda ki bağlantıdan sourcemod'u tekrar indirin ve aynı adımları izleyerek yani cs_go/csgo klasörüne atın değiştirilsin mi sorularına evet cevabı verin. Aşağıda ki linkte sourcemod'un en güncel sürümü bulunmakta.

https://www.sourcemod.net/smdrop/1.8/sourcemod-1.8.0-git5943-windows.zip

Ayrıca konuda eksik olan bir kısım farkettim. Eğer ki VPS/VDS'ye sahipseniz, zaten bir sabit ip'iniz vardır. Bunun için şu kodu ;

start /abovenormal srcds -game csgo -console -usercon +net_public_adr 127.0.0.1 -port 27015 +game_type 0 +sv_setsteamaccount 8BCE0AAF0D2EE3331898116B8CB28177 +game_mode 0 +mapgroup mg_bomb +map de_dust -tickrate 128 –autoupdate

Bu şekilde değiştirin ve başlatın;

start /abovenormal srcds -game csgo -console -usercon -ip 185.123.55.44 -port 27015 +game_type 0 +sv_setsteamaccount 8BCE0AAF0D2EE3331898116B8CB28177 +game_mode 0 -maxplayers_override 32 +map de_dust +mapgroup mg_reserves -tickrate 128 –autoupdate

Bu ikisi arasında ki fark birinde +net_public_adr diğerinde -ip kullanamamız.

Değişiklikler konu içerisinde de yapıldı ve güncellendi. Şuanda sorunsuz bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.