freelance iş ilanları

Neden Documention Okuma Alışkanlığımız Yok?

23 Mesajlar 2.416 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
12 yıllık int zamanımdan bu yana sanırım 2 3 kes okudum readme kurulum dosyaları ve açıklamalarını bir çok kişininde okumaması zaten genel scriptlerin kurulum ve ayarlarının hep aynı mantık üzere kurulu olmasından kaynaklanıyor öte yandan toplum olarak okuma yada hataları ilk etapta araştırmak yerine konu açıp hemen sonuca varmak istiyoruz birde işlerimizi bir an önce bitirip sonraki aşamaya geçme istegi arzusu var içimizde kademeli olarak ilerleyen pek kimse yok Mesele şu Abi ne yaptın hiç ya bir script var onu kurcagım hallederim 5dk ya.. olay bu çoğu gördüğüm bu şekilde benim

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)

RoxiRox adlı üyeden alıntı

What is your name man? Dediğimi anladın dimi, sen şimdi su gibi ingilizce biliyorsundur ondan anlamışsındır. Kendinize göre cümleleri telaffuz etmeseniz işin içinden çıkarsınız. Meraklı olan yaparım diyen 2 dakika translate açar halleder işini bundan zor bişi yok..

Devrik ya da bozuk anlatımlı cümle kurmazsan ne demek istediğini anlatmak isteyeceksin aslında.

Bi kere "ne kadar da ingilizce bilmiyor olsanız" yerin "ne kadar ingilizce bilmiyor olsanız da" denmeli diye düşünüyorum. Ne kadar da kelimesi çokluğu ifade eder.

Velhasıl kelam, İngilizce bilmeyenler, translate ile işin içinden çıkabilir diyebilirdin dostun. İngilizce bilmeseniz de okuyun demenin saçma olduğunu belirttim ben zaten farkındaysan.

İngilizce bilmeyen translate yapmasın ya da translate çözüm değildir dememişim değil mi?

Konu sapmasın lütfen.

Dolphin Dolphin Web Tasarım & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım & SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 131 / 321
  • Ticaret 22, (%100)
Kesinlikle okurum her yaptığım işte.

hayat illegal!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al