ouztek adlı üyeden alıntı

Tekrardan merhaba arkadaşlar, yorumlarınız için teşekkürler, bende seo çalışması düşündüğüm için google reklamları filan koyuyorum sonuç itibariyle google şöyle düşünüyor tecrübemden biliyorum, benim işimi yapan bir adam benim dostumdur, bu gözle gördüğü için ben google webmaster tolls araçlarından faydalanıyor ve yaptığım web sitelerini kaydediyorum, fakat şu : http://www.seohocasi.com/seo/ adreste baktığıma göre baya bir eksik var ama şöyle bir gerçekte var böyle siteler ne kadar doğru söylüyor ?

Saygı ve sevgilerimle, teşekkürler...

Aynı araç ile meraktan bende sitemi test etmiş ve gerçekten çok gülmüştüm. Eyer orada söylenen her şeyi yapacak olsam ben bu işi bir günde bırakırdım. Belki seo bakımından doğru ama o kadar ayrıntı var ki bir webmaster'ın bunlarla ilgilenmesi kolay olsa da zaman açısından hiç uğraşılacak şeyler değil, daha doğrusu benim kişisel bir site için uğraşacağım şeyler değil. Kurumsal siteler (blog olmayanlar, sabit olanlar için) oradaki söylenenleri bir kere ayarlasa yeterli.

Ancak sitenize koyduğunuz reklamlar bence de hiç hoş olmamış.

Reklamları ne kadar süre ile orada tutacaksınız? İyi bir yerde çıkıncaya kadar mı, ya sonra?