wmaraci reklam

Skype Hesabım Çalındı, Banka Hesabımdan PP Para Çekti

17 Mesajlar 1.962 Okunma
smmexpress

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Skype Canlı Desteğe bağlanarak (Yabancı Dil Desteği) 5-10 dakika içerisinde Skype hesabınızı geri alabilirsiniz, birkaç güvenlik doğrulaması istiyor yalnızca bilginiz olsun.

Ayrıca PayPal para çekmesi onaylatma işleminde sabit olarak gerçekleştirilir, kart eklenir; kart onaylanması için içinden 1$ falan çekilir onaylanır ve geri iade edilir. Bu PayPal'ın normal prosedürüdür.

Tüm şeyleri yapmışsınız ayrıca, canlı destekle bi görüşün derim.

wmaraci
reklam

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
tzengin Teşekkürler dostum halledildi. Profesyonel bir blackhat user'inden destek aldım. Yapan kişiyide tespit ettik çok şükür. Bu forumdan bir kişi çıktı. Şimdi bende o arkadaşın çok canını yakacağım. Ayrıca PayPal üzerinden de bu kişiyi blacklist'e soktuk. Pek etik olmayacak ama bende yanına bırakmayacağım o kişinin, bunu okuyacağını biliyorum :)

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

tzengin Teşekkürler dostum halledildi. Profesyonel bir blackhat user'inden destek aldım. Yapan kişiyide tespit ettik çok şükür. Bu forumdan bir kişi çıktı. Şimdi bende o arkadaşın çok canını yakacağım. Ayrıca PayPal üzerinden de bu kişiyi blacklist'e soktuk. Pek etik olmayacak ama bende yanına bırakmayacağım o kişinin, bunu okuyacağını biliyorum :)

Hocam afişe edin ki biz de bilelim kim olduğunu ona göre ola ki çalışma durumumuz olur ne yapacağımızı bilelim. Böylelerinin bu forumda takılması gerektiğini düşünmüyorum açıkçası.

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

geçmiş olsun bencede kişiyi burada açıklayın en azından wm karalistesinede girsin

telegram: saydekofficial

wmaraci
wmaraci

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
kullanmıs oldugunuz iletişim araçlarını farklı bir bilgisayardan oncelikle sıfırlamanızı tavsiye derim ayrıca telefon ve bilgisayar gibi iletişim araçlarınıda sıfırlamanızda fayda var bilgisayara format attırın telefonuda fabrika ayarlarına geri döndürün trojen yediniz mutemelen yoksa aynı anda bukadar bilgiye nasıl ulaştılar özelikle telefondan kaynaklı diye düşünüyorm telefonunuza bilgi ve bildirimlerin gelemmesi aklıma bunu getiriyor maddi durumunuz varsa tavsiyyem iş ve normal işler için 2 bilgisayar kullanmanız yönündedir geçmiş olsun hesap kurtarılması hakkında bilgim yok.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
SizinWeb Teşekkürler dostum, olay biraz daha farklı aslında ama yapan kişiyi burada ifşa etsem kimse inanmaz :) Konuyu sildireceğim zaten. Skype hesabını kitledim, benim olmayacaksa kimsenin olmayacak. Üzüldüğüm nokta müşteriler, arkadaşlar, editörler vs vs hepsi silindi gitti.

Kim olduğunu etik bir şekilde öğrenmediğimiz için açıklayamıyorum ismini. Açıkla demeyin sürekli :)
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Sağlık olsun Kaliteli Adam kaliteli iş yapar Kalite Aranıp Bulunur hep Sizin için Yeni bir Sayfa olmuş oldu buda EnderGrafik tekrar geçmiş olsun

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al