wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Projemiz İçin Öneri, Eleştirinizi ve Ücretli-Ücretsiz Yardım Almak İstiyoruz.

47 Mesajlar 6.107 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HepsiON HepsiON TakimalzemeleriM.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Proje Geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

sertacs adlı üyeden alıntı

isim hepsion mu yoksa kodall mı? hepsion logosu, sadeceon çakması gibi görünüyor.
yaptığınız işin hukuki alt yapısı hakkında bilginiz var mı? şirket kaydı yapmanız vergi mükellefi olmanız ve fatura kesmeniz gerekir.
blog kısmı olması iyi olmuş blog kısmına alanınızla ilgili yazılar girip siteye hiç çekip sonrasında ürün satabilirsiniz.

benimde bu tarz projem var bende sizin gibi freelance işlerden sadece tek bir alana yönelmeyi düşünüyorum. fakat kazancı olursa bile ne kadar olur tam kestiremiyorum. 2-3 lira komisyonla günde 30-40 işlem yapılsa bile hem kazanç düşük hemde baş ağrısı yüksek. hadi büyük işler büyük ödemeler olsun derseniz bu sefer alıcı ve satıcı arasında emlakcıyı aradan çıkarma durumu çıkar. adam 10.000 liralık iş için 1000 lira komisyon ödemez.

Merhaba öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Sitenin ismi hepsion ancak demo olarak kodall kuruldu. Hukuki hiçbir sıkıntımız yok. Vergi mükellefiyiz. Komisyon kısmına gelincede sitede çok değişik bir komisyon sistemi kuruluyor. O nedenle dediğiniz sorunları minimuma indirmeye çalışıcaz.

SosyalmedyaX.com => Sosyal Medya ve E-Ticaret Danışmanlığı
wmaraci
reklam

sertacs sertacs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
üyelik panelinide değiştirmeniz lazım merak ettiğim için üye olayım dedim vazgeçtim.

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

üyelik panelinide değiştirmeniz lazım merak ettiğim için üye olayım dedim vazgeçtim.

Daha detaylandırırsanız. Neden çıktınız? Nasıl olması gerekiyor? Bizde gerekli düzenlemeleri yaparız.

• Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
daha girişte ıban numarası kimlik numarası vs soruluyor. üyelik paneli ne kadar kolay olursa o kadar iyi. sadece kullanıcı adı ve şifre ile kayıt yapılmalı. bu bilgiler daha sonra sorulmalı.(ödeme öncesi sipariş öncesi v.s)

bu site script haric size maliyeti ne kadar oldu? scripti yazdırdığınız için fazla ödemiş olabilirsiniz. benimde böyle bir projem var (proje özgün ve size rakip değil) fiverr scriptini 400 dolara aldıktan sonra ki marka kaydı muhasebeci işleri iyzico entegresi vs bu işin içinden ne kadara çıkarım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

daha girişte ıban numarası kimlik numarası vs soruluyor. üyelik paneli ne kadar kolay olursa o kadar iyi. sadece kullanıcı adı ve şifre ile kayıt yapılmalı. bu bilgiler daha sonra sorulmalı.(ödeme öncesi sipariş öncesi v.s)

bu site script haric size maliyeti ne kadar oldu? scripti yazdırdığınız için fazla ödemiş olabilirsiniz. benimde böyle bir projem var (proje özgün ve size rakip değil) fiverr scriptini 400 dolara aldıktan sonra ki marka kaydı muhasebeci işleri iyzico entegresi vs bu işin içinden ne kadara çıkarım.

Üyelik panelinin böyle olmasının sebebi iyzi pazaryeri entegrasyonu olmasından kaynaklanmaktadır(Yazılımcı arkadaşın söylemiyle). Normalde bende aynı fikre sahibim. Eğer yapabilecek birini bulursam ilk güncelleme bu şekilde yapılacak. Fiverr scriptini alıp bende iyzico entegrasyonunu yaptırmak istedim ama yapacak kimseyi bulamadım. Kimse hazır scriptle oynamak istemiyor. Maliyet konusuna gelince Yapıcağınız işe, içeriğe göre değişir. Sadece şu kadar söyliyim iyzicoya birşey ödemiyorsunuz. İşlem başı (Siteniz üzerinden gerçekleşen başarılı işlemlerde uygulanacak olan komisyon oranı %2,50, işlem ücreti ise 0,25 TL olarak belirlenmiştir.) açıklamıştır.

YazilimDahisi YazilimDahisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Footer ve Header Kısmı sitenin güzel fakat orta kısım elden geçmesi gerek. Content shadowları çok sıkıcı duruyor. Daha sade bir hale geçirmenizi tavsiye ederim ;) Başarılar

bymc bymc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)

YazilimDahisi adlı üyeden alıntı

Footer ve Header Kısmı sitenin güzel fakat orta kısım elden geçmesi gerek. Content shadowları çok sıkıcı duruyor. Daha sade bir hale geçirmenizi tavsiye ederim ;) Başarılar

Yorumunuz için teşekkürler. Gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Şuan siteniz açılmıyor hocam.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

isyerlerimcom adlı üyeden alıntı

Şuan siteniz açılmıyor hocam.

Haklısınız. Demo adresi kapattık. Gerçek adresi açıyoruz. Uyardığınız için teşekkürler.

• Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
gerçek adresinizi eklerseniz takip etmek isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al