wmaraci reklam

Bir amatörün tasarımı!

13 Mesajlar 1.762 Okunma
wmaraci reklam

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Ben blogspot sayfamı bir domaine taşıyarak tema ve sosyal butonlarla güncellemeye çalıştım. Bu konuda siz değerli arkadaşlar, wmaracı, forum ve internet sayfalarından yararlandım.

Nekadar yararlı olur bilemem ama Yazarkafe,Bumerang üyesi oldum.Ve iki yazım yazarkafe anasayfasında ve otomobil kategorisinde dün ve bugün manşet olmuş.

Eksiklerimi yavaş yavaş gideriyorum.Adsense başvurusuda yaptım ama aşağı yukarı 1 haftadır onayda.

Sizlerde inceleyip eksik yanlarını iletebilirseniz memnun olurum.

web: www.otomobilrehberim.com

Teşekürler.
yb79

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TheDestroyer35 TheDestroyer35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
site hoşuma gitti, elinize sağlık.arada girip okuyacağım sitelerden biri olacağı kesin. umarım başarılı olursunuz.
Yorum bölümünüz çalışmıyor sanırım. Hararetle alakalı haberinize yorum yazdım ama bir tepki vermedi.

menülerdeki içerikleri düzenlemenizi, (bazılarında bir tane çıkıyor ama içerik aslında fazla) ve başlığın altındaki tanıtım yazısı okunmuyor onu düzeltmenizi öneririm

http://olanolmus.com

Buyrun gelin çay içelim

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
İlginiz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler.
Bahsettiğiniz yazıda yorum bölümü ile ilgili G+ ve anaonim olarak hemen deneme yaptım.Bende bir problem oluşmadı.Müsait olduğunuzda tekrar yazarmısınız.Bu önemli bir konu hemen aksiyon almak lazım.
Menü içerikleri ile ilgili haklısınız henüz etiketleme işlemlerini biteremedim.100'e yakın etiketleme yapmam lazım.Bu hafta içinde tamamlarım sanırım.

Buarada Facobook sayfam 3 günlük ve Facebook'ta reklam verdim.Sitede baktığımda 1000 takipçi 40 tl fiyatlara satılıyor.Ben 21 tl ye günlük 3 TL bütçe ile 7 günlük sayfa tanıtımı verdim.İnstagramda da bu reklam yayınlanıyor.3 günde herkezin kendi isteğiyle beğenme sayısı şuan 363 oldu.500 olsa bile benim için çok iyi bir işlem olacağını düşünüyorum.Hiç değilse insanlar bir zorunluluk olmadan kendi istekleriyle beğeni yapıyorlar.Ayrıca 40 tl bütçeyle doğru kişilere ulaşım ve 1000 beğenme gayet olası.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

yunus3346 yunus3346 Yakında.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 13 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
sitenin arka planını kaldırırsanız daha iyi olur hocam. hayırlı olsun siteniz :) sosyal medya konusunda da iyi yapmışsınız. 1000 çöp tkaipçi yerine 500 asıl takipçi daha iyidir

Yapım aşamasında..
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Arka planı kaldırmayı düşündüm ama çok yüksek çözünürlüklü bir resim eklemek lazım sitenin renk tasarımını bozrmı bilemedim. Buyüzden şimdilik değiştirmedim.Buarada sade bir reklam sonrası 494 takipçiye ulaştım.Birazdaha yaratıcı bir reklam vermeyi planlıyorum.Fikir vermek isteyen olursa çok memnun olurum.

BatuhanE BatuhanE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)
hocam bence arkaplanı düz bi renk yapabilirsiniz güzel olur. ayrıca sitenizi gayet beğendim başarılarınız daim olsun

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.Arka plan ile ilgili çalışmalara başladım.Güzel olursa değişikliği yapacağım.

halita69 halita69 Ah Şu Ellerim Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Diploma var İş yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 11 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı olsun.Site hoş görünüyor.
-Arkaplanı kaldırırsan daha iyi olabilir.Öyle tahmin ediyorum ki arkaplanı kaldırdığında "Otomobil Rehberim" yazan üst kısım kabak gibi ortada kalıyor :) O halde yapmanız gereken sadece üstü kısıma görsel eklemek.
-Logo ve ikon da ayarlarsanız site daha oturaklı ve prestijli görünecektir.
-Sidebar'a çok fazla bileşen eklemişsiniz çok aşağılara sarkmış site ortada konular yok ama sidebar devam ediyor. Yapabiliyorsanız "FAYDALI BILGILER MENÜSÜ" ve "Popüler Yayınlar" kısmındaki konuları azaltarak 3-5'e indererek kısaltabilirsiniz."Hakkımda" kısmını da özel menüye sayfa olarak eklemeniz daha iyi olabilir.
-Son olarak en altta bulunan "Created By ..." kısmını da kaldırmanız gerekmekte.

Başarılar... :)

El elden üstündür, El elle yükselir. >www.kpssagrubu.net

saykoyazar saykoyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
benim gibi arabaya meraki olan kullanicilarin ziyaret edicegi tarzdan bi blog olmus.güzel olmus eline saglik

motogaraj.net

serkanyalkin serkanyalkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Blog hoşuma gitti yazdığınız yazılara yorum yapamamak üzücü bir durum tabi ki yorum bölümünü aktif etmeniz gerektiğini düşünüyorum iyi çalışmalar ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al