İphone 8 Hakkında İlk Duyumlar Gelmeye Başladı

15 Mesajlar 1.526 Okunma
smmexpress

BatuhanE BatuhanE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)

olesore adlı üyeden alıntı

İphone 8 Hakkında İlk Duyumlar Gelmeye Başlandı/ yerine Başladı olsa daha iyi olur

değiştirildi. öneri için teşekkürler

wmaraci
reklam

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)

BurakE adlı üyeden alıntı

değiştirildi. öneri için teşekkürler

rica ederim

https://populertarim.com

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Daha 7s bile çıkmadı hatta 7 yeni çıktı. Her sene yılın bahar aylarında bu tür haberler piyasa da dolaşıyor ve verilen bilgilerin hiçbiri çıkan model ile bağdaşmıyor. iPhone 8 tasarım ve içerik olarak kimseyi yanıltmaz her modelde olduğu gibi. 200mah batarya artar, işlemci değişir ios 11 çıkar 3,500 TL'den satışa çıkar, millet arabasını satıp alır.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Şu haberleri görünce gülesim geliyor. Daha yeni iphone7 çıktı, hemen iphone 8 yazıları yazılmaya başlandı saçma sapan. iPhone 7 çıkmadan öncede kavisli olacak felan diye yazıyordu çoğu büyük haber siteleri. Ne kadar çok bilgi çöplüğü var.

ben zaten olayı anlamıyorum şöyle olacak böyle olacak diyip diyip duruyorlar sitelerin %99 aynı şeyi yapsada dedikleri gibi olmuyor bir kaynağa yada sızıntıya dayanmadan kafaya göre şeyler iphone 4 ten beri yok şu olcak 5 ,6,7 şimdide 8

Ahmet adlı üyeden alıntı

Daha 7s bile çıkmadı hatta 7 yeni çıktı. Her sene yılın bahar aylarında bu tür haberler piyasa da dolaşıyor ve verilen bilgilerin hiçbiri çıkan model ile bağdaşmıyor. iPhone 8 tasarım ve içerik olarak kimseyi yanıltmaz her modelde olduğu gibi. 200mah batarya artar, işlemci değişir ios 11 çıkar 3,500 TL'den satışa çıkar, millet arabasını satıp alır.

amoled ve oled teknolojisi yeni bir şey değil 2008 den beri var fanı değilim ama samsung o zamandan beridir kullanıyor lcd zaten bırakılması gereken bir ekrandı ben android fanı yada ios düşmanı değilim ama apple donanımı hiç bir zaman iyi tutmaz her sene küçük şeyler değişir donanım diyince insanın aklına tek ram gelmesin dediğiniz gibi çoğu şeyi değiştirmiyor

ben 2011 den beri full hd android telefon kullandım iphone yıl 2017 olmasına karşın telefonları 1080p yi aşamıyor ses kalitesi hala güzel değil , bağlantı tipi hala v2.0 usb c olabilirdi yada gpu nun hala dandik olması ve bu denli düşük donanımlı telefonun bu kadar pahalı olması beni şaşırtıyor insanların yok kasmıyor yok kalite yok vs diğerek alması zaten saçma

çok iyi bir donanımla gelecek bir telefon olsaydı düşünmeden alırdım fakat dandik ekran, gpu, ses, bağlantı, pil kapasitesi vs alınacak bir telefon değil

wmaraci
wmaraci

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Daha 7s çıkmadı. Bekleyin biraz. ddsfgdfgsd

Okumaya gerek yok kesin projektör vardı.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al