Tamamen özgün içeriklerle donatılmış vede sadece sitesine değer veren site sahiplerinin bir araya geldiği bu ortamda sizlerde yer almak isterseniz, bir kaç adımda sitenizi ekleyebilir ve ücretsiz olarak hem sitenizin tanıtımını yapabilir hemde kaliteli bir backlink alabilirsiniz.

Toplist denince akla link çöplüğü haline gelmiş siteler geliyor, Bizler bu düşüncenizi tamamen değiştirecek bir ortam yarattık ve sitemizi inceleyince sizlerinde hak vereceğinize eminiz.

Sitenizi eklerken [COLOR="Red"]en az 150 kelimeden oluşan vede özgün bir tanıtım yazısı eklemeniz gerekmektedir, ayrıca bu tanıtım yazısında 1 adet anahtar kelimenize link verebilirsiniz.[/COLOR]

Eklenen sitelerin aldıkları backlinkler tamamen kendilerine özel sayfalardan gönderildiği için kesinlikle [COLOR="Red"]link refresh gibi hatalar ile karşılaşmazsınız.[/COLOR]

[COLOR="Red"]300 ve 300 kelimenin üzerinde eklenen tanıtım yazılarında 3 adet anahtar kelimeye link verebilirsiniz ayrıca 300 kelime ve üzeri tanıtım yazısı ekleyen siteler vip siteler vede manşet bölümünde sürekli olarak listelenmektedir.Hemen sitenizi tanıtmak vede anında backlink almak için aşağıdaki site ekle linkine tıklayabilirsiniz.[/COLOR]

Site Ekle

150 kelimenin altında vede tanıtım yazısı özgün yani kopya içerik olarak yayınlanan siteler direkt olarak silinmektedir.Sitenizi ekledikten sonra buraya sitenizin linki ile birlikte yorum yazarak anında onaylatabilirsiniz.