wmaraci reklam
lidertakipci

Tüm Sosyal Ağlar Kapandı

57 Mesajlar 8.468 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mahmut54 Mahmut54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 135 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
yb79
Bunun yaptığım işle bir alakası yok, tıpkı dış ticaretle uğraşan bu arkadaşın durumunda olduğu gibi.

batiatus
İsveç gibi bir ülke ile bizi kıyaslaman başlı başına saçma, tabi bu gelişmişlkle ve refahla ilgili değil, oradaki insanların düşünce yapısı ile ilgili.

Sadece oradaki siyasete ve kamu düzenindeki işleyişe en basitinden işlenen suçlara ve karşılığındaki cezalara bakarak bunu anlayabilirsin.

Hiçbir stratejik önemi olmayan sırf avrupa birliğinde olduğu için önem arz eden bir ülkeden bahsediyorsun ve bunu bizimle kıyaslıyorsun.

Amerikaya gitmişsin ama orada olay olunca komple eyaleti nasıl kapadıklarını bırak interneti elektriği kesip medyayı sansürlediklerini hiç söylemiyorsun.

Bizim burada polis en fazla sizi tutuklar orada kameraların önünde adamı vururlar polise madalya takılır, kısacası buraya gelipte onların medeniyetinden bahsetme...

Ben müşterilerime böyle git filan demem ama senin gibileri harbiden kovasım var, sırf hükümette sizin istediğiniz birisi olmadığı için devlet düşmanlığı yapıyorsunuz.
4u24

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)

batiatus adlı üyeden alıntı

@Mahmut54 yurt dışında yaşamış biriyim. Amerika'da ve Avrupa'da kısa bir müddet. Şimdi gelelim mevzuya;

1. Yasanın ne olduğunun farkındayım. İsveç'te insani hak olarak görülen bir şeyin bizim ülkemizde bu kadar birileri isteyince zart diye kesilip zurt diye açılması bizim özgürlüklere ya da insan haklarına ne kadar değer verdiğimizi gösterir diyorum. Türkiye'de bu bir insani hak demedim farkındaysan. Keşke öyle olsaydı ama. Kötü mü olurdu? Olurdu dediğini duyar gibiyim.
2. İnterneti icat eden adamlar bunlar. Oyunu oluşturan kuralı da koyar değil mi? Bunu biliyorken hala neden dış güçlerin kucağında olan fitne fesat yuvalarından para kazanılmaya çalışılan bir sosyal ağ sitesinde gezinip yazı yazıyorsun ey aydın kardeş?

İstediğim özgürlük evet. Bu Fransa'da da ne kadar var tartışılır. Özgürlük istiyorum diye niye Fransa'ya gideyim? Özgürlükten anladığın Fransa mı?

Minicik dünyanız var gelmiş küçük çocuk gibi laf sokmaya çalışıyorsunuz.

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
o dediğiniz yurtdışı ülkelerde polisler herkesin olduğu yerde adam öldürüyorlar hiç sebepsiz yere. Türkiye'de bunu yapsan o polis hemen açığa alınır ve görevden uzaklaştırılır. Hani özgürlük nerede :D :D

Şu anda ülkemizde yaşanan terör kapsamlı olaylardan dolayı böyle bir engellemenin olmasını doğru buluyorum daha büyük terör olaylarının önüne geçiyor. Terör seviciler haberleşip kargaşa yapamıyorlar :D
Mahmut54

kişi bu mesajı beğendi.

Mahmut54 Mahmut54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 135 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
-----

wmaraci
wmaraci

WebMasterCeo WebMasterCeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Seo uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Devletin hiç bir suçu yok öyle gerekti haberleşmeyi ve toplanmayı engellemek için ve bugün yapılan şey Vatanımız için hayırlı olsun devamı gelir inşallah.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Söz konusu vatan millet internet derdinde vah gülüm vah. Yazıktır kardeşim iki gün girmeyin sosyal medyaya, ayıp kardeşim hangi siyasi partiden bize ne?

Devletin bütünlüğüne kast eden şer odaklarına yapılan bu operasyonu desteklemekten başka bir düşüncemiz olmamalı.

Devlet interneti de keser, kendine kast eden kelleyi de. Başım üstüne.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)

Sen damlamasan şaşardım :)

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ile Selahattin Demirtaş, bugün akşam saatlerinde çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

gaste adlı üyeden alıntı

Padişah dediğin adam oradan gitse, maaşının yarısını savunduğun it kopuklara haraç olarak vereceksin. Başka yer bulamadın webmaster sitesine mi içini kusuyorsun

İşte bahsettiğim insan tipi bu. Kıt beyninle daha okuduğunu anlamıyorsun. Ben yazımda pkk ya da fetöyü mü savundum da böyle böğürüyorsun? İstediğim her yerde düşüncelerimi ifade edebilirim, bunu sana soracak değilim.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Dün gece gelmiştim.Şimdi yine geldim.Yine klasik inatlaşmalar hayırdır yinemi Tom ve Jerry oldunuz ? Önünüze ekmek atıyorlar kapışıyorsunuz.Yapmayın etmeyin be şu zor günlerde bile birlik olmayı beceremiyorsanız yazık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al