wmaraci reklam
lidertakipci

(Olumsuz yorumlardan) sonra yenilendik. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz..

11 Mesajlar 976 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

turgutdgn turgutdgn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar site farklı bir tasarımdaydı güncelledim ücretsiz üye olup firmanızı veya web sitenizi tanıtabilirsiniz.Aynı zamanda site tasarımı hakkında yorumlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürler...

Site adresi: Sosyal Firma Rehberi

https://www.youtube.com/channel/UCcKsA-OdHC8QyaV37CGi9IQ?sub_confirmation=1
wmaraci
reklam

Bimego Bimego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin tasarımı çok harika olmuş başarılarınızın devamını diliyorum

MSI MSI Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni tasarım gerçekten güzelmiş.

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
hocam temanın yakışıklı oluşuna domain yakışmamış bence. Tema mükemmel. Başarılar diliyorum.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
yorumunuz için teşekkürler :) Darknet

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Önceki eleştiriyi dinlemeniz güzel olmuş domain konusundada arayışlar gerçekleştirin bence
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

markarehber markarehber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 47 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Kendimde tasarımcı olarak hayatımı sürdürüyorum. Önceleri Alanya 'daki grafik ve web tasarım ofisinde çalışıyorduk. Müşterilerimiz o zamanlar çoğunluk yerel müşterilerdi. www.alanyaticaretrehberi.com adında ilk zamanlar önemsemedigim bir site vardi. Tabi Alanyada birkac ay gecti bos zamanlarimizda malum Alanya gezmemek elde degil. Gezerken Alanyali arkadaslarim bir gun carsida ordan oraya kosusturan bir adami gostererek Alanya Ticaret Rehberi 'nin sahibi bu adam dediler. Tabi onlar gecmisten taniyorlar. Ben is icin karadeniz bolgesinden gelmistim. Neyse bende kendi kendime adami takip ettim. Sonucta onemsemedigim sradan bir is yapan bir sitenin sahibiydi. Adami suzuyorum tabi kiligi kiyafeti duzgun altinda gayet iyi sayilacak bir araba surekli kosturmaca. Arkadasima sordum bu adam bu arabayi acaba nasil aldi diye o adam dedi sanirim yanlos hatirlamiyorsam 3 ortak sadece o isi yapiyor. Sasirdim tabi o osten mi almos o arabayi diye. Sonra bir dusundum biz ofiste bir yaparken ozellikle web sitelerinin iletisim sayfalarinda farkinda bile olmadan onemsemedigim o siteyi killaniyormusum.

Ozet gecelim yani sizin bu firma rehber siteniz icin Türkiye genelinde reklam yapacak kostiracak ciddi saglam icerikler olusturacak butceniz varsa ciddi girin şayet yok diyorsaniz bence yerellesin kendinize hedef sehirler belirlwyin sokaklara cikarak gerekirse ucretsiz firmalari ekleyin. Hatta daha da gerekirse ayri ayri sehir domainleri ile veritabaninizi doldurun sonra tek bir sitede toplayin. Bu bir tavsiye.

Ancak biz bu isi oyle baslattik kenarda duruyir yuruse gider yurumezse kalsin iste duruyo diyorsaniz birsey diyemem. Ayrica sizi kirmak istemem bu tema ve script hazir ve artik heryerde karsimiza cikiyor. Ben 1.5 yil once dek gelmistim. Algi ne olur bilmem. Yine soyluyoeum hedefleri kuculterek yerelden baslayin ve gercek icerikler olsun. Bir firma ve is sadece birkac satir yaziyla tanitilmaz urunlerini eleman ilanlarini gjncellerininde girmek gerekir. Bu konuda aklima gelen icerik olarak iyi olusturulmus sakarya rehberi sitesi var onu da inceleyebilirsiniz. Cok yazdimnkusura baknayin ama gercekten artik Türk insanimizin hedefli isler yapmasini istiyorum. Gelisi guzel gerek maddi gerek eksik bilgi gerekse cehalleten dolayi isler yapan insanlar o kadar cokki yazik. Türkiyemiz artik yeterli kapasiteye ulasti teknoloji ve is konularinda bunu iyi degerlendirelim. Yazim hatalari cin ozur dilerim mobilden yazdim. Teşekkürler

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Önceki eleştiriyi dinlemeniz güzel olmuş domain konusundada arayışlar gerçekleştirin bence

Teşekkürler..Domain arayışına girip bir domain buldum diyelim tekrar sıfırdan mı başlamamı tavsiye ediyosun o domainle?

Ek Olarak:

markarehber adlı üyeden alıntı

Kendimde tasarımcı olarak hayatımı sürdürüyorum. Önceleri Alanya 'daki grafik ve web tasarım ofisinde çalışıyorduk. Müşterilerimiz o zamanlar çoğunluk yerel müşterilerdi. www.alanyaticaretrehberi.com adında ilk zamanlar önemsemedigim bir site vardi. Tabi Alanyada birkac ay gecti bos zamanlarimizda malum Alanya gezmemek elde degil. Gezerken Alanyali arkadaslarim bir gun carsida ordan oraya kosusturan bir adami gostererek Alanya Ticaret Rehberi 'nin sahibi bu adam dediler. Tabi onlar gecmisten taniyorlar. Ben is icin karadeniz bolgesinden gelmistim. Neyse bende kendi kendime adami takip ettim. Sonucta onemsemedigim sradan bir is yapan bir sitenin sahibiydi. Adami suzuyorum tabi kiligi kiyafeti duzgun altinda gayet iyi sayilacak bir araba surekli kosturmaca. Arkadasima sordum bu adam bu arabayi acaba nasil aldi diye o adam dedi sanirim yanlos hatirlamiyorsam 3 ortak sadece o isi yapiyor. Sasirdim tabi o osten mi almos o arabayi diye. Sonra bir dusundum biz ofiste bir yaparken ozellikle web sitelerinin iletisim sayfalarinda farkinda bile olmadan onemsemedigim o siteyi killaniyormusum.

Ozet gecelim yani sizin bu firma rehber siteniz icin Türkiye genelinde reklam yapacak kostiracak ciddi saglam icerikler olusturacak butceniz varsa ciddi girin şayet yok diyorsaniz bence yerellesin kendinize hedef sehirler belirlwyin sokaklara cikarak gerekirse ucretsiz firmalari ekleyin. Hatta daha da gerekirse ayri ayri sehir domainleri ile veritabaninizi doldurun sonra tek bir sitede toplayin. Bu bir tavsiye.

Ancak biz bu isi oyle baslattik kenarda duruyir yuruse gider yurumezse kalsin iste duruyo diyorsaniz birsey diyemem. Ayrica sizi kirmak istemem bu tema ve script hazir ve artik heryerde karsimiza cikiyor. Ben 1.5 yil once dek gelmistim. Algi ne olur bilmem. Yine soyluyoeum hedefleri kuculterek yerelden baslayin ve gercek icerikler olsun. Bir firma ve is sadece birkac satir yaziyla tanitilmaz urunlerini eleman ilanlarini gjncellerininde girmek gerekir. Bu konuda aklima gelen icerik olarak iyi olusturulmus sakarya rehberi sitesi var onu da inceleyebilirsiniz. Cok yazdimnkusura baknayin ama gercekten artik Türk insanimizin hedefli isler yapmasini istiyorum. Gelisi guzel gerek maddi gerek eksik bilgi gerekse cehalleten dolayi isler yapan insanlar o kadar cokki yazik. Türkiyemiz artik yeterli kapasiteye ulasti teknoloji ve is konularinda bunu iyi degerlendirelim. Yazim hatalari cin ozur dilerim mobilden yazdim. Teşekkürler

Çok güzel açıklayıp önerilerde bulunmuşsunuz öncelkle teşekkürler. Bu işi ciddi anlamda büyütmek istiyorum bununda saha ekibiyle olacağını düşünüyorum siteyi açıp yürürse devam ederiz kafasında değilim şuan tek ilgilendiğim iş bu var çalıştığım yerdende çıktım 1 hafta önce.Fakat tasarımsal olsun şehir şehir gezmek olsun biraz para getirisi olmaya başlayınca zamanla değişecek şeyler yatırım yapacak bir para yok çünkü sıfırdan başlıyorum biraz zor olacak ama elimden geleni yapıcam firmaları açıklama yazısız paylaşmamın sebebi sitede 10-20 firma bulunsun istedim gelen isteklerin hepsini yayınladım o yüzden bunlarda zamnla düzeltilecek içeriklere güncel haber ve konularla siteyi sosyal ağlardan beslicem facebookta 12.000 beğenili sayfamız var buldum.com adında bakalım girdik bir yola ben inanıyorum olacağına zamanla göreceğiz artık..

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Tema çok güzel olmuş ama domain biraz öldürüyor bu havayı bence. Marka bir domain bulursanız baya hoş bir platform olacak gibi siteniz. Başarılar.
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Kulakta kalıcı ve aranma hacmi yüksek hizmet verdiğiniz kategoriye ait bir domain sizi rakiplerinizden 1 adim öne taşır
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al