wmaraci reklam

Tarama hataları hk.

4 Mesajlar 625 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bilgeyim Bilgeyim Bilgeyim.com Kurucusu Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Operations Maintenance Centre
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar

google webmaster toolsda alttaki gibi tarama hataları alıyorum ve hata kodları 404 ve 500 bunun sebebi nedir ?

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Kalıcı bağlantı ayarlarınızda değişiklik yaptıysanız. Ya da daha önceden index almış sayfaları silmişseniz bu tarz hatalar alırsınız. Bunların bir zararı yoktur fakat fazlası seo açısından sorun teşkil edebilir. Bunu önlemek için manuel olarak Google'dan bu dizinleri kaldırmayı isteyebilirsiniz. Bununla alakalı detaylı makaleler internette bulabilirsiniz.

Bilgeyim Bilgeyim Bilgeyim.com Kurucusu Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Operations Maintenance Centre
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kalıcı bağlantıları değiştirip sonra tekrar eski haline döndürmüştüm .. Muhtemelen ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ben de. Hepsini düzeltildi olarak işaretledim ben webmaster tools bölümünden. Tekrar çıkarsa dizinleri kaldırmalıyım değil mi ?

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

Bilgeyim adlı üyeden alıntı

Kalıcı bağlantıları değiştirip sonra tekrar eski haline döndürmüştüm .. Muhtemelen ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ben de. Hepsini düzeltildi olarak işaretledim ben webmaster tools bölümünden. Tekrar çıkarsa dizinleri kaldırmalıyım değil mi ?

Eğer eski haline aldıysan ve Google'ın ilk indexlediği haline döndüyse, düzeltildi olarak işaretlediğinde botlar tekrar siteni ziyaret ettiğinde ulaştığı sayfaları oradan siler. Fakat ulaşamadıkları olursa yine orada gözükmeye devam eder. Eğer kalan olursa dediğim gibni manuel kaldırma istedğinde bulunursun.
Bilgeyim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al