wmaraci reklam
lidertakipci

Farklı Bir Proje İle BİRLİKTE kazanalım!

9 Mesajlar 974 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onurdeger onurdeger http://onurdeger.com.tr/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 67 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,

Biz arkadaşlarla beraber üniversite okuyan bir grup genciz size başımızdan geçen olayları kısaca anlatayım.

Daha önceden ben buradan çeşitli konular açmıştım. Çoğunlukla web sitem ile ilgili, orada amacım hem bir şeyler öğrenip kendimi geliştirmek hem de öğrenci olduğum için ufak tefek gelir elde etmek içindi. Oradan tanıyanlar belki vardır.

Bundan yaklaşık 4-5 ay önce (geçtiğimiz Mayıs ayı gibi) üniversitemden bir Hocam bize network marketing olayını anlattı . Kendisi de Türkiye'de olan Gano Excel firmasına 2 yıl kadar önce katılmış. Olayın içeriğini anlatıp kendi yaşadıklarını bizzat ağzından duyunca gerçekten heyecanlandık. Ve bu projeye gerçekten katılmak istedik çünkü hem kolay bir iş gibi görünüyordu hemde para kazanacaktık. (ilk olarak bu önemliydi bizim için) Hocamızın teşvik etmesiyle bu projeye dahil olduk ancak nasıl bir yol izleyeceğimiz hakkında fazla bir bilgimiz yoktu. Bu da bir sorun değildi çünkü hocamızın ve Gano excel ailesinin gerek seminerleri gerekse birebir eğitimleri sayesinde kendimizi geliştirme fırsatı bulduk. ancak bizim ilk amacımız bu projeden para kazanmaktı, belli bir süre geçmesine rağmen istediğimize ulaşamadık.

İlk olarak bu projeyi yakın çevremize ve arkadaşlarımıza anlatmamızın daha faydalı olacağını öğrendik bunun için her birimiz en yakınımızdakilerin birer listesini yaparak gerek yüz yüze gerekse farklı kanallar aracılığıyla (yada bu projede önde gelen isimlerle tanıdıklarımızı görüştürerek) daha hızlı ilerlemeye başladık. Tabii ki herkes başlangıçta olumlu bakmadı, yüz çevirenler oldu. Ama biz pes etmeden çalışmayı sürdürdük.

Bu arada da bize destek olmak ve kendileri de ek gelir elde etmek için bu projeye katılmak istediler.

Aradan çok kısa bir zaman geçmesine rağmen aylık belli miktarlarda paralar kazandık,kazanmaya devam ediyoruz. (Tabii daha çok yeniyiz).

**

Forumları aktif kullanıyordum ancak bu ve daha bir çok farklı projelere giriştiğimiz için gerçekten internete vakit ayıramıyoruz. Aslında daha yazacak okadar çok şey var ki ama vakit sınırlı. Haa şunuda söyleyim daha önceden bunları yazardım ancak daha net bir gelir elde etmeden insanlarıda yanlış yönlendirmek istemedim.

Yukarıda da yazdığım gibi projeyi anlatacak kimseniz yoksa (başlangıçta bizim gibi) benim isteğim buradan birbirimize destek olarak daha hızlı ilerleyebiliriz. (Detayları burada paylaşmayacağım.) PM atarak konu hakkında ayrıntılı görüşebiliriz.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar varsa onları üst düzey kişilerle görüştürme imkanına sahibim.

Vee son olarak Bir Hocamın seminerde söylediği şu sözü aktarmak istiyorum;

"BUGÜN BİR KARAR VERİN, BİR YIL SONRA DÖNÜN ve KENDİNİZE TEŞEKKÜR EDİN." (Bizim okadar bile olmadı :) )

Görüşmek dileğiyle.

http://onurdeger.com.tr/
wmaraci
reklam

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
saadet zinciri diyorsun yani

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Buda bir nevi Mega Holding çakması galiba. Siz emek emek çalışıp vaktinizi bir hiç uğruna öldürürken tepenizdeki insanlar oturduğu yerden viskisini yudumluyor :) Donanımhaber'de birisinin yorumu:

Merhabalar.ankarada semınere gıttım abım dedıkı semınerde sıkılırsın sen.ama senden rtıcam ıyıce dınle ve gor ne oldugunu dedı 3saate yakın suruyor dedı.ve bende dedımkı gıtmem benım işim olmaz ve gıttıgımde anladım nereye geldıgımın ve ne oldugunun.reişi mantarı tamam her derde deva dıye bazı ulkelerde kullanılıyor.kırımızı mantarın bazı hastalıklara yararı var ama yararı sadece o hastalığı geçirmek değil sadece ilerlemesini önlemek.bunu çok araştırdım ve bu doğru ama gelip görelim ki bu gano satıstan avon yada baska fırmaların yaptıgından farkı yok satıs olarak.tek farkı dısarda satılmıyorkı gızemlı olsun ve mıllet alsın.gıdenlerın %90 semınere basortulu-yaşlı ve nedense hepsi kanser olan hastalar.baya bı kısı konustu o bu su derken hastalar cıktı ve herkesın tek hastalıgı kanser.hadı canım dedım hepınızmı kansersınız baska turden hastlıgı olan yokmu dıye ayaga kalkıp soru sordum her hastaya.hepsı aptalca bakmaya başladı.sunumu yapan bir iş adamı vardı adam iş adamı ama işi bırakmış sunum yapmaya gelmiş! nasıl oluyorsa bu?
dedımkı kanserde neye etkılı oldu.kanserdekı hangı turde nereye gıdıp orayı bıtırıyorkı bu ılacın bu faydası var dedıgımde.herkesın yaptıgı sey sadece susmak oldu.konyalı iş adamı bile orda dondu kaldı.çünkü gelen herkes sadece dınlıyor ve ınanıyor alıp gıdıyor.ben gıbısı pek çıkmamış belliki.o kadar çok soru sordumkı hepsınde kem kum edıldı.ben soruları sordukca anladım aslında sadece para kazanmak için insanların kandırıldığını.ve şuda var gelenlerin çoğu ev hanımı.ve ordan yakalıyorlar zaten satışı ev kadını misafirlik falan derken heryere tanıttıkları için satış yapabiliyorlar.

bazı hastalıklar vardır doktor bıle onun tedavısını bulamaz ama bıtkılerden yapılan ılaclar sayesınde geçebilir.ama bu kanser şakaya gelmez.o kadar yararlı ve kanseri önlüyorsa niye dünyaya duyurulumuyor diye sordum soru ve gene herkes sustu.o an salondan çıktım ve gördümki yavaş yavaş herkes çıkmaya başladı sunumdan çünkü ne olduğunu gördüler. :)

Bahsi geçen konu: https://forum.donanimhaber.com/m_70301620/tm.htm

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
NM mantıklı bir sistemdir. Fakat hiçbir zaman ürün odaklı uygulanmaz. Benim mantığıma göre ben şuanda bilgisayara ihtiyacım olduğu için bilgisayar almalıyım( bilgisayar sadece bir örnek). Bu gibi sistemlerde ürünün önceliği olmalı ve o ürün piyasadan gerçekten ucuz olmalı sonra demeliyim ki evet ihtiyacım var hem ucuza alacağım hem de etrafıma tavsiye edeceğim neden yapmayım? Ama gel gör ki bu zamana kadar gördüğümüz bütün sistemler bilmemne otunu hiç ihtiyacımız olmamasına rağmen almaya ve iş kurduğumuzu sanmamıza yönelik. Bana bu zincirde en son ürünü alan kişinin ne olduğunu cevaplayabildiğiniz gün ben de size katılırım :) ve eklemek istediğim bir şey daha; türkiyedeki en mantıklı ve bu sistemin anlamına uygun network marketing gerçekten avondur. Darılmaca gücenmece olmasın lütfen fikirlerimi söyledim.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
wmaraci

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)
Saadet zincirinden farksız boş ve gereksiz iş. Sakın bulaşıp değerli zamanınızı harcamayın. Bir iş kurun veya işe girin daha iyi kazanırsınız ve garanti işiniz olur aman...

May the force be with us...

sillyman sillyman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** U**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 40 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
üniversite zamanında banada bu konu anlatıldı tabi beni web site konusunda cahil sanıyorlar. Sattığınız siteleri gösterebilirmisiniz dedim sitelerin hepsi çöp ve o siteye bin lira civarı birşeyler demişti.
Ayrıca bu işi yapacak kişi arkadaşlarını biraz kazıklıyor gibi oluyor benim için. Çünkü herkes bu NM yi yapamaz. Çene ve ikna kabiliyeti olması lazım o da bende olmadığından vazgeçtim :)
Belki şuan BMW ye biniyordum :P

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Hocana selamlar

Bulutekno Bulutekno Free Free Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek FreeHuman
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 103 / 141
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar bu bildiğin megaholding çakması. İnsanlara ne bir faydası var ne de başka bişey. İnternetten anlamayan websitelerinin işleyişini bilmeyen cahil cühela adamları kandırıp paralarını almak başka bişey değil.
Bak görünce çok sinirlendim ya kaldırın şunu. Ağır konuşmuş olabilirim. Kimse kusura bakmasın insanların kandırıldığı bir ortamda sakince konuşmam.

Edit: Bazı arkadaşlarım bu işlerle uğraştı. Şuan 3-4 bin lira borçları var. Bilmeden konuşmuyorum.

HTML-CSS ve BOOTSTRAP-JQUERY,
PSD döküm,
Tema editleme.
Temayı responsive hale getirme.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
İlginç balla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al