wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni host firması için yardım

22 Mesajlar 2.703 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

clayfinger clayfinger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
bende zaten isimle ilgili yardım istedim. diğer konuları kendim aşabilirim. başka konuda buradan yardım almam gerekirse yeni başlık açarım.

wmaraci
reklam

asunucu asunucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet ve Datacenter Çözümle
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 67 / 19
  • Ticaret 6, (%83)
Tecrübe? Dikkat ettiyseniz sizi şuana dek yönlendirenlerin hangisinin geçekten bir hosting firması var? Hangisi bu işi geçrekten profesyonel ve kurumsal olarak yapıyor?

Amacım sizi batırmak olsa direk size destek çıkar 2 ay içerisinde nasıl battığınızı izlerdim.
Size gerçek bilgi verenlere inanın bilmediği konular bilmedikleri işler hakkında yorum yapanlara değil.

SunucuHANE - BİTLİS Kuruluşlu Bir Hosting Firmasıdır. TEL: 0850 346 49 13 Skype: Sunucuhane1

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
isim konusunda yardımcı olursan memnun olurum.

asunucu asunucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet ve Datacenter Çözümle
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 67 / 19
  • Ticaret 6, (%83)

NumanABi adlı üyeden alıntı

asunucu 7-8 sunucuyla yakın isme sahip bi firma kurmuş ve başarısız olmuş bir kişi tanıyorsanız gösterin ki biz de ona göre vazgeçelim. :) Ha yoksa öyle birisi müsade edin şansımızı deneyelim. :D

Tüm dünya genelinde şuanda firma olarak 100+ üzerinde vps/vds/hosting değil " Dedicated Sunucu " hizmeti sağlıyoruz ve ne hikmetse veri merkezi açmanın adını bile ağzımıza alamıyoruz.

SunucuHANE - BİTLİS Kuruluşlu Bir Hosting Firmasıdır. TEL: 0850 346 49 13 Skype: Sunucuhane1
wmaraci
wmaraci

organikhitci organikhitci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İNT.REKLAM
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hosting şirketi açmış ve batırmış bir kişi olarak konuya yorum yapıyorum.
Bu işte en önemli unsur ekip.
Eğer sadece sen bu işe giriyorsan biraz daha sabredip ekip olarak girmeyi dene.
Eğer yeteri kadar bilgin yoksa bilgisi olan ve seni asla yarı yolda bırakmayan birisiyle bu işi yap.
Sadece para için bu işi yapma asıl amacın belli bir süre müşteriye hizmet olsun.
İsim olarak arkadaşın dediği gibi yeni bir isim bulman her zaman daha faydalı olur.

Ama en önemlisi forumlardaki yorumlardan dolayı sakın motivasyonunu kaybetme, eleştiriye açık ol.

İsim olarak dünyaca kabul görmüş bir domain oluşturman iyi olabilir.
Hatta istersen (webhostting.net) bende ve zannedersem kullanmayacağım.
Eğer ilgini çekerse alabilirsin.

Allah kolaylık ve inşallah bol müşteri nasip etsin.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Bir müşteri olarak sana rahtlıkla şunu söyleyebilirim. Sunucularını ev ya da bir ofiste tutan hosting şirketinden, piyasanın yarı parasına bile hizmet verse asla hizmet almam. Milletin başı sunucuları veri merkezlerinde olan firmalardan bile ağrıyor, ofistekilerden ne olur kim bilir. Bence diğer bazı arkadaşların dediği gibi sunucuları bir veri merkezine yolla. Güven olmayan yerde ticaret de olmaz.

Ne ekersen onu biçersin

maribro123 maribro123 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Backend Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 141 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
hocam size tavsiyem dcye yollayın ingilterede redstation var oraya gönderin derim ve şahsen ben türk firmasından hizmet alsam vergi levhası olmadan hizmet almam vergi levhası ve ys belgeniz varmı sonucta ingilterede yaşasanız bile türkiyeyede satış yapıcaksınız

Vitaminbilisim Vitaminbilisim Vitaminbilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilisim Uzmani
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 16 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba firma olarak elimizden gelene destegi saglariz isim konusunda nixcon ismini onermem

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
arkadalar biz zaten bilisim firmasiyiz. Firmanin 24 calisani var. Bunlarin 4'u gece calisiyor. ingiltere deki ver merkezlerinin bir kaci benim bulundugun yerde. biz mevcut isimize extralar katmaya calisiyoruz. personelim arasinda ciddi network uzmanlari var. personelin biri redhat firmasindan geldi. ofisin bulundugu yer cok kaliteli bir kampus. turkiye dede bircok firma bu tur kampuslerde yer acmalariyla ovunuyor. bt her firma icin 10 gbps kapasiteli hay birakmis durumda. biz 200 mbps aldik. baslangiz icin yeterli bir internet. kapasitemizi zamanla mutlaka artacaktir. veri merkezlerindeki sunucular benim elimin altinda olmayacak. burada ne varsa benim. kimseden yardim beklemeyecegim.

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Başlangıç için elinizde çok güzel imkanlar var işe atılmak için çok yerinde bir karar vermişsiniz.Yalnız ben olsam Türkiye yi çok geri plana atardım.Neden Türkiye yi seçtiğinizi bilmiyorum fakat bu imkanlarla ben olsam dünya geneli veya en kötü İngiltere ye veya farklı ülkelere yönelirdim.Türkiye de kazanacağınızdan çok daha fazlasını kazanırsınız ve büyümeye daha müsait olursunuz.Tabi şu an ki bütçenizi bilmiyorum.

Dünyaya açılmak için elinizdeki imkanlar kimilerine küçük olabilir fakat herkes pat diye büyümüyor adım adım yükselişe geçersiniz diye düşünüyorum.

Ctrl+C
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al