freelance iş ilanları

Nasıl Gmail Alınır(İsim) ? Kullanılmalı mıdır ? + Ekler

5 Mesajlar 675 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar gmail ile pek arası olmayan biri olarak (direk e-posta veya kendi site mail kullandığımdan dolayı) artık üniversitede ve resmi yerlerde gmail kullanılıyor daha pratik ve kullanışlı sanırım(İsteyenler kendi gözlerinden Gmaili tanımlayabilirler)

Adıma bulamadım bende hasanaytac1997@gmail.com olarak buldum sizce sakıncalı falan mıdır ? yoksa iletisim@hasanaytac.com daha mı uygundur. ( bana hep site mantıklı geldi ama kullanan fazlalığından ve ek kullanım alanlarından gmail daha iyi sanırım)

İşte enine boyuna istediğiniz gibi yorum yapabilir hatta musait gmaillere bakıp öneride bile bulunabilirsiniz teşekkürler :)

İleri görüşlü arkadaşlar sormadığım soru,sorun veya çözümlerin cevaplarını şimdiden verebilir bak bunu da bil diyerek...

wmaraci
reklam

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Ek kullanım vs. özellikler diye gmail kullanayım diyorsanız iletisim@hasanaytac.com mail adresinizisi gmail adresinize yönlendirebilirsiniz. Hatta hesap açarken bile bu maili yazabilirsiniz ve gmail kullanabilirsiniz.

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba

hocam sakın yanlış anlamayın konuyu baltalamak vesaire değil niyetim ama bir webmaster en azından web işlerinde tecrübeli bir insan Nasıl Gmail Alınır gibi bir sorular sormamalı bence . Beni yanlıs anlamayın soru çok basit geldi tuhaf bir soru

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
Gmail arayüzü benim çok hoşuma gidiyor. Birden çok maili gmail hesabınıza bağlayabilirsiniz. Webmail adresleriniz ile gmail üzerinden mail atabilirsiniz ve alabilirsiniz.
Gmailinizi googlenin sunduğu her hizmette kullanma avantajınızda var sürekli kayıt ol ibaresiyle karşılaşmazsınız.

Bu arada webmailinize profil fotoğrafı ekleyebildinizmi bu zamana kadar sürekli webmail kullanıyorum demişsiniz belki bu özelliği bulabilmişsinizdir :)

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG
wmaraci
wmaraci

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)

OgulcanG1 adlı üyeden alıntı

Gmail arayüzü benim çok hoşuma gidiyor. Birden çok maili gmail hesabınıza bağlayabilirsiniz. Webmail adresleriniz ile gmail üzerinden mail atabilirsiniz ve alabilirsiniz.
Gmailinizi googlenin sunduğu her hizmette kullanma avantajınızda var sürekli kayıt ol ibaresiyle karşılaşmazsınız.

Bu arada webmailinize profil fotoğrafı ekleyebildinizmi bu zamana kadar sürekli webmail kullanıyorum demişsiniz belki bu özelliği bulabilmişsinizdir :)

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum ama açık arama sevdanıza cevap vermek gerekir ise bu henüz bu yazı paylaşırken saatler önce açtığım hotmail hesabıyla açtığım gmail hesabıdır yani daha bir kez girmişliğim yoktur. Daha önce kullandıklarımı ÖM olarak atıyorum ki neyin ne olduğunu anlayın kontrol edersiniz. teşekkürler..

Ek Olarak:

SunTeknoSistem adlı üyeden alıntı

Merhaba

hocam sakın yanlış anlamayın konuyu baltalamak vesaire değil niyetim ama bir webmaster en azından web işlerinde tecrübeli bir insan Nasıl Gmail Alınır gibi bir sorular sormamalı bence . Beni yanlıs anlamayın soru çok basit geldi tuhaf bir soru

Aslında evet soru iki tarafa da çekilebilen bir sorudur :) Galiba insanlar Nasıl Üye Olurum sorusu gibi anladı sorumu. Ama sormak istediğim resmi kurumlarda bilgisi olan arkadaşların Gmail hesabı ismi nasıl olmalı kendine webmaster deyip cilgincocucx@gmail.com hesabı olanlar bile var. Ben Gmail isim kurallarını öğrenmek istediğim yani bu kurallar var mı varsa nelerdir ? idi.

Örneğin ;
İlk başta isim soyisim olmalı eğer dolu isi doğum tarihi, eğer o da doluysa bulunduğu veya yaşadığı şehir alınmalı gibi bir soruydu . XXX devam eder diye düşünmüştüm gelen cevaplarda :)

:) Herkes yanlış anlamış

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al