wmaraci reklam
lidertakipci

APP PLAKA Cezası?

19 Mesajlar 3.396 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WWT WWT NazımYılmaz Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım Departman Sorumlus
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 86 / 94
  • Ticaret 2, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

APP plaka kullananlara uyarım sökün :) En basitinden kendi arkadaşımdan söyleyeyim.Motorsiklet satın almıştı bundan önceki sahibi app plaka takmış bariz belli oluyor ama arkadaş bu konulara yabancıydı.Her neyse arkadaşım çevirmeye takıldı ve polis direk plakaya baktı ( mühürlü mühürsüz farketmedi) hopppala geldi mi sana 4000 TL gibi ceza sonra motorunu bağlamasınlar mı bağladılar :) 2 hafta içinde motorunu alabildi ancak gitti orjinal plaka aldı, emniyete ifade verdi belediyeye gitti. Baya zor yani.

10 tane plaka mı takılıydı hocam nasıl 4000 lira ceza?

Kişisel : nazimyilmaz.com.tr
wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

APP plaka kullananlara uyarım sökün :) En basitinden kendi arkadaşımdan söyleyeyim.Motorsiklet satın almıştı bundan önceki sahibi app plaka takmış bariz belli oluyor ama arkadaş bu konulara yabancıydı.Her neyse arkadaşım çevirmeye takıldı ve polis direk plakaya baktı ( mühürlü mühürsüz farketmedi) hopppala geldi mi sana 4000 TL gibi ceza sonra motorunu bağlamasınlar mı bağladılar :) 2 hafta içinde motorunu alabildi ancak gitti orjinal plaka aldı, emniyete ifade verdi belediyeye gitti. Baya zor yani.

Kanunda app cezası belli 412 tl ceza kesilir ve +7 gün plakanın usule uygun hale getirilmesi için zaman tanınır

Dahası belediye ne alaka trafik şube plaka basar ve teslim eder
4000 tl ceza olayını arkadaşın abartmış olabilir veya başka şeyler olabilir ki muayenesi bile olmasa 92 tl ceza kesilir ama araç bağlanmaz.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Mühürlü mühürsüz farketmez. APP plakaya 412 TL ceza kesiyorlar.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

fazla abartılı geldi 4000 tl olamaz :)

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
wmaraci

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşa şimdi baktım söyledi bana 2850 birazcik abarttim ama başka olaylarda varmış işin içinde yine de bana dedi ki polis insaflı davrandı dedi.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
O kadar saçma geliyor ki bana anlamıyorum nasıl bir sistemdir bu ?

Film yasağı kalkmış ama böyle birşey var..

Her yerden film taktıramazsın özel bir belgeli yerden taktırabilirsin filmi ve bir belge veriliyorlar ruhsata koyuyorsun ve geziyorsun şu duruma bakar mısın hocam

www.osmanlidavetiyeci.com

talipim talipim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
plaka cezaları 2018 yılındada aşırı artmaya devam etmiştir. trafiğe çıkmak el yakıyor :))) güncel plaka cezaları ve plaka sorgulamalarını burdan bakabilirsin: https://plaka-kodlari.com/

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Mühürlü mühürsuz farketmez app plaka diye adlandırılan plakara herkes sahip olabildiği için yasak sen şimdi atıyorum manisadasın 45 plakaya sahipsin ve cemiyet mühürü var, lakin app plakada yine isteğin orjinal sahip olduğun plakayı alıyorsun fakat üzerine istanbuldan aldıysan istanbul cemiyet mühürü var e alakası ne bunun burada? plaka 45 fakat cemiyet mühürü 34 he aracı istanbuldan aldım diyeceksinde inandırabileceksinde uzun iş sürer cezanı yer soğuk suyu üzerine içersin bu şekilde şehir dışındaki cemiyet mühürleri olduğu için gidip bende senin plakanı çıkartırım adı üstünde app plaka birde mühürlü :) hoop cezayı sen ödersin..

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Adam kullanma diyorsa AP plaka neden kullanıyorsunuz. Bir bildikleri var ki yapmayın diyorlar.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al