wmaraci reklam
lidertakipci

wmaracı artık yetmez mi

30 Mesajlar 4.689 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

Serkan adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Sistem çerez bazlı gösteriyor. Çerezleri silmezseniz gözükmez. Ayrıca o kadar da kocaman birşey değil görsel olumsuzluğu yok.

Hadi çerezle ilgili tamam peki çarpıya bastıktan sonra tekrar iki seçenek çıkmasının mantıklı bi açıklaması var mı Sayın yönetim? Çarpıya basıyorsak zaten ya beğenmişizdir ya da beğenmek istemiyorumdur. Böyle saçma sapan şey görmedim...

wmaraci
reklam

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Arkadaşlar, ben neredeyse günün her saati, her dakkası forumdayım, mobilden de tabletten de bilgisayardan da giriyorum, söylediğiniz sorunla hiç karşılaşmadım.Çerezlerle çalışan bir şey, kapattığınız zaman 1 ay boyunca çıkmaması gerekiyor ki bozuk olsa herkes aynı sorunu yaşardı, geçende yine benzer bir konu açılmıştı, kullanıcımız hep gizli sekme kullandığını söylemişti.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Bu durum benim de hoşuma gitmiyor; ama yapacak bir şey yok gibi bir benimsetme söz konusu. Bir daha gösterme seçeneği olması için, veri tabanındaki üyeler tablosuna alan eklenip, Bir daha gösterme ile bağdaştırmak gerek. Yani her üye ve yeni üye olanlar için otomatik veri tabanı bağlantısı oluşturmak gerek. Kullanıcı "Bir daha gösterme" yazısına tıkladığı zaman, ver tabanındaki kutucukta "evet" gibi bir işlem olmalı. Böylece o kişiye gözükmeyecek. Bunu da yapmazlar. Çünkü gelen ziyaretçi de çok. Sadece ziyaretçilere gösterilse şikayet kalmaz.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Değerli dostlar sakin :) Sabah sabah kalp kırmaya gerek yok.Yetkili arkadaşlar bir düzenleme yapacaktır.

wmaraci
wmaraci

Tolgac Tolgac Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 14 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen cash'leri temizlemediğim halde bende goruyorum. kullanıcı deneyımını dusuruyor.

Referee19 Referee19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Futbol Hakemi / Referee
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 21 / 103
  • Ticaret 8, (%88)
İsyan bayrağını hep beraber çekelim.

cgrclk İnan herkes yaşıyor bu sorunu. Beğensen de çıkıyor, beğenmesen de.
Bir daha gösterme desende çıkıyor.
Ha hala diyorsan öyle bir niyetimiz yok orası yetmezmiş gibi bildirimlerden de reklam yaptınız.

'' Bizi kesinlikle facebook'tan takip edin hüloooooğğğğğğ '' diye.

Çok net anlaşılıyor facebook sayfa kasmak istediğiniz.

Dip not : Sırf bu kadar gözümüze sokulduğu için beğenmedim. Beğenmeyeceğim de.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Referee19 adlı üyeden alıntı

İsyan bayrağını hep beraber çekelim.

cgrclk İnan herkes yaşıyor bu sorunu. Beğensen de çıkıyor, beğenmesen de.
Bir daha gösterme desende çıkıyor.
Ha hala diyorsan öyle bir niyetimiz yok orası yetmezmiş gibi bildirimlerden de reklam yaptınız.

'' Bizi kesinlikle facebook'tan takip edin hüloooooğğğğğğ '' diye.

Çok net anlaşılıyor facebook sayfa kasmak istediğiniz.

Dip not : Sırf bu kadar gözümüze sokulduğu için beğenmedim. Beğenmeyeceğim de.

Küçük bir beğeni kutusunu bu kadar abartmaya gerek yok diye düşünüyorum, tamam varsa bir sorun incelenir, biz size sadece böyle bir sorunun genelde yaşanmadığını söylüyoruz, konuyu silip atmıyoruz, sizi dinliyoruz. Wm Aracı kullanıcılırını düşünerek hareket eder her zaman.

Diğer reklam konusunda şunu söyleyebilirim, evet facebook sayfası aktif değildi ve aktif olması için şu anda her şey yapılıyor. Binlerce kişi sayfayı beğeniyor kullanıyor, bunları yapmasalar bu kez de neden wmaracı çalışmıyor, sayfalarında paylaşım yapılmıyor vs. denilirdi sanırım. Ayrıca bırakında site sahipleri istediği gibi kendi facebook sayfalarının reklamını yapsınlar değil mi? Bildirimde yazan: "Bizi kesinlikle Facebook'dan takip edin! :) (Varsa takip etmeyen bir hatırlatalım dedik.)"

'' Bizi kesinlikle facebook'tan takip edin hüloooooğğğğğğ '' gibi bir şey göremedim, hüloooooğğğğğğ ne demek ya? Üslubumuza dikkat edelim lütfen.

Başka bir sorunuz varsa sorabilirsiniz arkadaşlar, durumu gördük, dediğim gibi yapılacak bir şey varsa bunu zaten yapar yönetim.

MehmetBartu MehmetBartu Yönetici Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Marketing Manager
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Cash'leri temizleyenler için sıkıntı tabi ancak ben bir kere "takip ediyorum" dedim bir daha çıkmadı

gokhanht gokhanht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** H**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 7 / 78
  • Ticaret 13, (%100)
evet kaldırın rahatsız ediyor

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Üye girişi yapmayan kişilerde veri çerez'e kaydedilir. Eğer üye girişi yapılıysa ve zaten beğendim dediyseniz de db'ye kaydedilir ve bir daha görmezsiniz o kutucuğu.

Çıkan splash'in sağ üst kısmındaki çarpı işaretine basıp beğendim zaten demenize rağmen eğer hala görüyorsanız o kutuyu bana özel mesaj atın, sorunu inceleyeyim. Çünkü böyle bir sorun olmaması gerekiyor. Veri direkt db'ye kaydediliyor ve bir daha o kutuyu görmüyorsunuz.

Mobilden giriş yapanlara ise tamamen kapatacağım splash'i.

Dediğim gibi, üye girişi yapılıyken çarpı butonuna basıp, "beğendim zaten" demenize rağmen eğer hala çıkıyorsa o splash bana özel mesaj atın, bakayım sorun neymiş neden böyle oluyormuş diye.

Bunun dışında "ben sağ üst kısımda bir çarpı görmüyorum" diyen varsa da ekran görüntüsü alıp bana özel mesaj atsın, ona da bakalım.

Ayrıca; siz webmaster adamlarsınız. Madem böyle bir sorun var. Bize iletişimden güzel bir dille yazarsanız bakın burada böyle bir sorun var, şu şu tarayıcıyı kullanıyorum diye. Biz de bakarız neredeymiş bu sorun diye ve çözeriz. Hadi mesaj atmayacaksınız, umrunuzda değil. Onu tamamen kapatacak bir yol da mı düşünemediniz? Yarınızdan fazlanız adblock kullanıyor. Sağ tıklayıp öğeyi engelle demeyi de mi akıl etmediniz? Gerçek webmaster böyle isyan konusu açmaz, çözüm üretir. Ya bize güzelce yazar burada sorun var diye ya da o sorunu kendisi çözer.
KarakayaEmre erkaner guru

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al