İsa hem metropol yaşam adı altında doğadaki canlıların yaşam hakkını ellerinden alıyoruz hemde yıktığımız canlı hayatını tamire "hayır" diyoruz. Bu cahillikten başka hiç bir şey değildir. Ego'dur "ben'ciliktir" başka bir şey değildir. En azından etrafımızdaki migroslardan 1 tl ye 3-4 paket kedi maması alıp sokağa bırakmak bize bir şey kaybettirmez.

Ayrıca "saçma sapan konuşma" derken neyi kastettiniz? Cahil cahil yorum yapmışsınız?! Hayvanların evcil olma olasılığı yok! İnsanlar bazı hayvanları ehlileştirmiştir fakat hiç bir zaman "at, kedi veya köpek" gibi hayvanlar tam ırkları evcil olamaz, anca ehlileştirilir, olay budur. Ne yani sokak hayvanları evcil mi? Buna gülerim anca... Cahil cahil konuşup gereksiz şeylere para bulup, hayvana para yetişmez düşüncenizi kınıyorum. Alıntı yapıp düşüncelerinizi buraya tekrar dökmenize gerek yok zira cevap vermeyeceğim. Biyoloji ve tarih derslerinde evcilleştirilen hayvanları araştırmanızı umuyorum, bilmemek ayıp değildir...

Ayrıca kaba olmanıza gerek yok, burası bir forum, sanal bir forum. Bu arada siz araştırmışken forum nedir onuda araştırın. Kalın sağlıcakla...