wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook, twitter ve instagram urlsini alma

5 Mesajlar 859 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaş yeni bir site kurdum. Henüz yapım aşamasında. Aldığım domaini daha önce başkası almış ve facebook twitter ve instagram sayfası oluşturmuş. Mesaj attım ama hiç cevap gelmedi. Hesaplara da domaini yazmış. Url'leri de domain adı ile değiştirmiş. Doğal olarak o hesapları almak istiyorum. Twitter ve facebooğu kullanmıyor. İnstagramı ise kişisel sayfa olarak kullanıyor galiba.

Ben bu hesapları isim ihlali, site onaylama, falan filan diye nasıl geri alacağım? İlla marka başvurusu yapıp marka başvuru belgemle marka ihlali mi demem lazım. Masrafsız bir yolu yok mu bunun.

wmaraci
reklam

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
kendisi vermediği sürece alamazsınız, marka tescilinde bulunsanız dahi örneğin kişisel blog olarak veya farklı bir kategoriden devam eder yine alamazsınız.

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
çok zor

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Alamazsın. O domainden vazgeç bence. İleride daha farklı sorunlarla da karşılaşabilirsin.

Şöyle düşün;

Facebookta aog diye sayfa var biliyorsunuzdur. Şimdi ben aog diye şirket açsam. aog.com.tr yi kayıt etsem. Şimdi napacam? Adamlar benim markamın ismiyle sayfa açmışlar bana versinler mi diyecem? :)

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
wmaraci

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
Tamam da adamların twitter ve facebook sayfasında benim aldığım domain var.

Ek Olarak:

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Alamazsın. O domainden vazgeç bence. İleride daha farklı sorunlarla da karşılaşabilirsin.

Şöyle düşün;

Facebookta aog diye sayfa var biliyorsunuzdur. Şimdi ben aog diye şirket açsam. aog.com.tr yi kayıt etsem. Şimdi napacam? Adamlar benim markamın ismiyle sayfa açmışlar bana versinler mi diyecem? :)

cwt adlı üyeden alıntı

kendisi vermediği sürece alamazsınız, marka tescilinde bulunsanız dahi örneğin kişisel blog olarak veya farklı bir kategoriden devam eder yine alamazsınız.

Hocam domain benim. Sen şimdi gidip benim domainimi kendi sayfasının sitesi olarak eklersen ben kendi sayfama kendi domainimi ekleyemiyorum. Doğal olarak facebooka diyorumki bu domain benim whois bilgisi falan benim. Facebook senden alıp bana vermeyecek mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al