wmaraci reklam
lidertakipci

Ülke Durumu Kötüye Gidiyor !

11 Mesajlar 1.828 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Dolar almış başını gitmiş, her gün ekonomi çöküyor. İşşizlik desen hat safada, fakir hakkını alamıyor zengin arkasından fazlasıyla geçiniyor.

Birde bunlar yetmezmiş gibi 18 yaş aldında tecavüze uğrayan çocuklara tecavüz eden insan olmayan varlık ile evlendirilmesi gibi bir önerge sunuluyor ve AKP'li vekiller tarafından onaylanıyor.

Biz bu ülkede 14 sene içerisinide ;

1.İnsanlığımızı
2.Aklımızı

Kaybettik, kaybediyoruz ve böyle giderse elimizde tutunacak hiçbir şey kalmayacak :(

wmaraci
reklam

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Bu gidişle ülke çok büyük bir krize girecek.Doların artmasıyla şirketler birer birer kapanıyor.Her ülke hakettiği şekilde yönetiliyor.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Inchredible Durum vahim hocam artık şu uyutulan millette uyansada gerçekleri görse...

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
2 sene önce 2 tl olan dolar şu an 3.4 bu gidişle 3.8'e kadar yolu var.Ekonomik krizi yaşıyoruz zaten.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
wmaraci

Erdemm Erdemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 9 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Her ne kadar medya ekomeni iyi desede millet aptal değil kimse aklımızla dağla geçmesin herşey net ortada bu ülkede bişeylerin değişmesi gerek. Yanlış politikara türkiyeyi yanlızlığa sürüklüyor...
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

mtnyvz mtnyvz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 26 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
akpyi sevmem ama sizin gibi toplumu yanlış haberler üzerinden galeyana getirmek isteyenleri de sevmiyorum. Şu okuduğunuzdan tecavüzcülere af anlıyorsanız bir sorun var demektir.

80 milyonluk bir ülkede herşey güllük gülistanlık gitmiyor. Her insan iyi değil ama pişmanlıklara karşı bir yasa gibi görünüyor. Bunu hukukçular daha iyi açıklayacaktır. Ama tecavüzcüye af söz konusu değil. Yani bir nevi zinayı daha kolay bir zemine oturtuyor sözde müslüman akp. (zina: evlilik dışı cinsellik)

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
mtnyvz hocam ben hamd olsun bir sorun yok. Paylaştığınız fotoğrafta kastedilmek istenen olay tecavüzcü çıkmak için tecavüz ettiği kızla evlenecek, bu çocuk bunu istemeyecek ilerleyen zamanlarda şiddete bile dönüşecek biraz ileri görüşlü olursak nelerin olabileceği veya ne tarz sorunların oluştugunu anlayabilirsiniz.
Ki ailelerde kızın adı çıkmasın diye tecavüzcüye verecek bu kadar basit neyin ne oldugunu biliyoruz Allaha şükür.

mtnyvz mtnyvz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 26 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
Crewx madem Cebir, tehdit, hile ve iradeyi etkileyen başka bir neden olmaksızın işlenen cinsel istismar suçunda hala tecavüzcü anlıyorsanız özetleyim size.

Erkek kızla çıkıyor ve kızla cinsel ilişkiye giriyor. Bir müddet sonra erkek kızı terkediyor, kız da sonra anlıyor ki ben buna kızlığımı verdim o beni terketti. Gidiyor bana tecavüz etti diye şikayetçi oluyor. Hop erkek içerde. Eğer burada kadın evlenmeye razı edemezse erkeği erkek tecavüzden içeride yatabilme ihtimali doğuyor. Ki erkek razı ama yasalar engel. İçeride yatacağıma gider evlenirim diyor. İşte buna zemin bu yasa. Zinayı yasallaştırdı tecavüzü ve tecavüzcüyü değil.
Benim verdiğim sadece bir örnek. 80 milyonluk ülkede evlilik dışı cinsellik ne kadar yaşanıyor sizce?
Crewx AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Ayrıca doğu bölgesinde erken yaşta evlendirme var. Birileri erken yaşta evlenmiş sonra biri şikayet ediyor iki ailede rızası olduğu halde şikayet edilip mahkemelik olunca hop damat içeride. İki ailede şikayetçi değil şikayet eden başka biri. Kanunen kızın yaşı küçük olduğu için istismara giriyor.
Habere çıktı kocamı bıraksınlar diyor biz ailelerimizin rızası iel isteyerek evlendik ortada istitsmar yok diyor. Adam hapis yatması gerekiyor kanunlara göre. Ama şikayetçi olan kimse de yok aileden kızdan ve damattan.
Ayrıca adam kızla evlencem diye çıkıyor geiyor yatıyor alacağını alınca kızı terk ediyor. Ne kıza neden çocuğua sahip çıkmıyor. Kızda bana saldırdı diye dava ediyor. Adamı hapse atıyorlar kızın ve çocuğun mağduriyeti ile ilgili bir çözüm yok. Burada kanun diyecek ki ya rızasını alıp evlenrisin yada hapis yatarsın.
Bu gibi mağduriyet yaşayanlar için.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Dusuncelerinizi degerlendirecegim tesekkurler @mtnyvz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al