wmaraci reklam
lidertakipci

Yazıları Ayrı Sayfaya Nasıl Taşırım

5 Mesajlar 871 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba, wordpress kurulu sitenin anasayfasına sadece hakkımızda tarzı yazılar yazıp içerik ve tema değişmeden, yazıları /blog altına nasıl taşırım.

Örneğin http://burakgarci.net/

Hostapot.com
wmaraci
reklam

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Merhaba, eğer yazılardan bahsediyorsanız, tüm yazıların linkinin başına /blog/ eklemek istiyorsanız şunu yapın:
Panel > Ayarlar > Kalıcı Bağlantılar > Genel Ayarlar > Özel Yapı > Sağ da ki boş kutucuğa /blog/%postname%/ yazın.

NOT: SADECE LİNK YAPISI DEĞİŞİR. SORUN ÇIKMAZ.

• Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)

MÖmerAlpı adlı üyeden alıntı

Merhaba, eğer yazılardan bahsediyorsanız, tüm yazıların linkinin başına /blog/ eklemek istiyorsanız şunu yapın:
Panel > Ayarlar > Kalıcı Bağlantılar > Genel Ayarlar > Özel Yapı > Sağ da ki boş kutucuğa /blog/%postname%/ yazın.

NOT: SADECE LİNK YAPISI DEĞİŞİR. SORUN ÇIKMAZ.

Tam olarak öyle değil.

Şu şekilde olmasını istiyorum. seyitalidogan.com adresine girildiğinde wordpress ten bir anasayfa hazırlayacağım ve o karşılayacak. seyitalidogan.com/blog sayfasında da son yazıların yer almasını istiyorum. Yani birnevi Blog adında bir sayfa açıp o sayfaya son yazılarımın gelmesini istiyorum. Tema ayarlarından bulamadım.

Hostapot.com

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

seyitalidogan adlı üyeden alıntı

Tam olarak öyle değil.

Şu şekilde olmasını istiyorum. seyitalidogan.com adresine girildiğinde wordpress ten bir anasayfa hazırlayacağım ve o karşılayacak. seyitalidogan.com/blog sayfasında da son yazıların yer almasını istiyorum. Yani birnevi Blog adında bir sayfa açıp o sayfaya son yazılarımın gelmesini istiyorum. Tema ayarlarından bulamadım.

Bunun için sitenize girildiğinde bir ön sayfa oluşturmanız gerekiyor. Özel sayfa oluşturmak adında bir makale bugün içerisinde yazıp konuya dahil edebilirim.

Sonrasında wordpress ayarlar sekmesinden aşağıdaki olayı gerçekleştirmeniz gerekiyor.
http://prntscr.com/d96bdd

Ön sayfa: sizin sitenize girildiğinde ziyaretçilerin karşılaşmasını istediğiniz sayfayı seçeceksiniz.

Yazı sayfası: Burada da index.php içerisindeki kodları homepage.php adında yine özel sayfa oluşturup seçeceksiniz.

Eğer işlemi tamamlayamazsanız bana özel mesaj gönderin ben akşama doğru tekrar size izah etmeye çalışırım.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Bunun için sitenize girildiğinde bir ön sayfa oluşturmanız gerekiyor. Özel sayfa oluşturmak adında bir makale bugün içerisinde yazıp konuya dahil edebilirim.

Sonrasında wordpress ayarlar sekmesinden aşağıdaki olayı gerçekleştirmeniz gerekiyor.
http://prntscr.com/d96bdd

Ön sayfa: sizin sitenize girildiğinde ziyaretçilerin karşılaşmasını istediğiniz sayfayı seçeceksiniz.

Yazı sayfası: Burada da index.php içerisindeki kodları homepage.php adında yine özel sayfa oluşturup seçeceksiniz.

Eğer işlemi tamamlayamazsanız bana özel mesaj gönderin ben akşama doğru tekrar size izah etmeye çalışırım.

Teşekkürler hallettim :)

Hostapot.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al