Sizlere uzun zamandır kullandığım reklam firması hakkındak ısaca bilgi vereceğim. Bu firmayı herkes duyuştur diye düşünüyorum. Site budur.

dünyaca ünlü popads sitesi. bazı arkadaşlar çok düşük rate oranından şikayetçidir bazıları da çok para kazandırdığını söyler benim gibi.

site ortalama 1k hit 0,80 dolardan 4 dolara kadar para vermektedir. benim ratem genelde 1,45 civarı diğer bir sitemde 0,65 lerde.

eskiden günlük olarak paypala her akşam saat 9 da dakka şaşmadan öderdi. paypal kapandığı için şuan en uygun yöntem payoner. popads üzerinden üye olabilirsiniz daha kolay banka hesabınıza gelir para.

site her türlü hiti kabul eder facebook twitter vb sosyal medya hitini kabul eder.

Asıl numara burada başlıyor.Malum herkesin hitli sitesi olmayabilir. Onun yerine sosyal medyahesaplarınızla da kazanabilirsiniz. Blogspottan bir site açıyorsunuz ilgi çekici içerik atıyorsunuz. daha sonra bu sitenin linki google+daki milyonluk gruplarda paylaşarak sitenize hit çekiyorsunuz ve gösterimden para kaznaıyorsunuz. 1 kuruş tıklamalrla uraşacağınıza bunu deneyin derim.

https://www.popads.net/users/refer/258876