BÜTÜN PMLERE DÖNÜŞLER SAĞLANMİŞTİR.. SİPARİŞ VERENLERE HAYIRLI OLSUN KONUMUZ GÜNCELDİR.

ismail07 adlı üyeden alıntı

Bu kaçıncı çalışma hatırlamıyorum; 1 buçuk yıldır Erdem hocamla çalışıyoruz. Çalıştığım tüm sitelerde istediğimden fazlasını verdi bana. Tüm çalışmalarım ilk sayfada, ilk 3 sırada. Allah bin kere razı olsun, teşekkürler Erdem hocam.. :)

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz icin İnşallah Rabbim daha uzun ömürlü çalişmalari nasip eder

diablo83 adlı üyeden alıntı

Erdem Bey Kardeşimiz işine çok hakim, hertürlü konuda bilgili ve en önemlisi sizide bilgilendiren değerli bir arkadaşımızdır.Kendisi ile çalışmaya başladığımız andan itibaren işini itina ile başlayarak 3adet sitemize 1hafta gibi kısa sürede 3kelimede çalışma yapmıştır.

20.sayfalarda olan sitelerimizin rank değerleri 15milyonlarda iken 10gün kadar kısa bir sürede 4milyonlara yükselip 2 sayfanın başında yer bulmuştur.Kendisine teşekkürlerimi sunarken, kesinlikle diğer arkadaşlarada tavsiye ederim.Boşuboşuna araştırma yapıp zaman kaybetmeden Erdem Bey' e işlerini gönül rahatlığı ile teslim edebilirler.

Sevgiler.

Tesekkürler güzel yorumunuz için Daha iyi olması dileklerimizle

CSarac adlı üyeden alıntı

3 Ekim'de satın aldığımız mega artı pagerank paketleri ile

72 anahtar kelimemizde ilk 50'de ki sıralamalarda en az 5 sıra artışı yaşanmıştır.

2 stratejik anahtar kelimemiz ilk 500'de değil iken şu an ilk 70'e girmiştir.

2 stratejik ve yüksek rekabetli (1 milyon üstü google index sonucu) olan anahtar kelimemizden,

1. si 25 sırada iken 8.sıraya
2. si 16. sırada iken 7. sıraya yükselmiştir.

Ücretlendirme açısından çok verimli bir çalışma yapılmış oldu. Ben emeğinize sağlık diyorum.

İnşallah, Dahada iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle.

ProThemes adlı üyeden alıntı

Bir iş için anlaşma sağlanmıştır.

Tesekkürler üstadim. hayırlısı olması dileklerimizle.

İŞ Alımlarımız devam etmektedir. Konumuz günceldir Arkadaşlar