Machine adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Domain+ host işinde yeniyseniz acele etmemeniz gerekiyor. Ücretsiz domain ve ücretsiz host veren yerler var bu yerlerden alıp, deneme ve öğrenme aşamanızı yapacaksınız. Daha sonra bütçenizi ayarlayıp, fikrinizi projenizi ücretli domain ve host alarak gerçekleştireceksiniz.

Tabirim caizse balıklama dalarsanız iki gün sonra keşke daha önce deneme, yanılma yapsaydım dersiniz haberiniz olsun :)

Sizin gibi yeni başlayacaklar için bir yazı yazmıştım blogumda bkz: https://www.huseyinkorbalta.com/bir-web-sitesinin-anatomisi/

İşte asıl sorun bunu wp ye nasıl bağlayacağım :) Kodlama bilgim var. Domain konusunda da bilgim var tek sıkıntım host konusu

Ek Olarak:

Crewx adlı üyeden alıntı

1- İsimtescil 25 TL Domain
2- Anindahosting 10 TL sınırsız host Aylık
3- Tema seçeneği warez var kullanmak isterseniz yok derseniz 59 dolar :) Yada ücretsiz temalar bulmanız lazım.

Toplam maliyet : 35 TL
*****************************************************************************************************************************
Benden wordpress hizmeti alsanız: 35 TL + Wordpress Kurulum + Wordpress Eklenti Kurulumu + Wordpress Tema kurulumu ve düzenlemesi + Wordpress SEO ayarları + Wordpress Optimizasyon ( Fiyat almak için PM ) :D

O hocam siz naptınız ya? Her önüne gelen parayla iş yaptırma peşinde. Sizi de anlıyorum. Lakin benim derdim para verip yaptırmak değil gerekirse para verip öğrenmek...