wmaraci reklam
lidertakipci

ASAYEMEK - Lezzet Diyarı

3 Mesajlar 454 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
Asayemek olarak Catering sektöründe, irili-ufaklı firmalar ve tekrar birkaç şahıstan binlerce şahsa kadar çok detaylı servis verdiği kurum ve şahıslar bulunmaktadır. Hizmet ister birkaç kişilik, isterse binlerce kişilik olsun, servis edilecek her yemeğin belli bir standarda ideal ve kaliteli hazırlanması önemlidir.Catering denildiği vakit ilk olarak akla gelen yemek fabrikaları olmakla birlikte, benzer sistemde çalışma pek çok restoran ve otel mutfağı da bulunmaktadır. Bütün bu üretim alanlarında batman yemek fabrikaları kahvaltı, ara öğün, salatalar, zeytinyağlılar, et ve tavuk yemekleri, sebze yemekleri, mezeler, tatlılar vb pek çok kümeler durumunda hazırlanan yemek çeşitleri amacıyla ayrı ayrı ya da bağlı oldukları kümeleri temsil edecek şekilde üretim akış şemaları düzenlenir ve üretim bu şemalara göre yapılır.Hazırlanacak her besinin kendi reçetesi hazırlandıktan sonra, kendisine ya da bağlı bulunduğu gruba ait akış şemasına göre hazırlığı ve üretimi gerçekleştirilir.

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Yapmayın bunu, yapmayın bunu.. Bari gündüz açın bu tür konuları, gördükçe eridim bittim resmen bu aralar diyetteyim oldu mu şimdi bu :)

Espri (Gerçek de olabilir) Bir yana tanıtımı yaptığınız siteniz hoş duruyor ama logo kısmında açıklama metni pek görüntü kalitesi iyi değil onu yeniden yapılandırın derim.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
@serkanalaz değerli yorumun için teşekkür ederim hocam.

batmandaysan bekleriz .

bu geçici yapıldı. biraz index alsın diye tekrar yeni tasarım yapılacak.

ASAYEMEK - FACEBOOK burdan daha çok yemeğe ulaşabilirsin :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al