wmaraci reklam
lidertakipci

ADSENSE'DE NASIL KAZANIRILIR? 10 yıllık tecrübe

35 Mesajlar 5.505 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
İlk öncelik bilgilerinden dolayı teşekkür ederim ikinci olarak şuan adsense duyunca herkes heyecan yapıyor ve aç gözlü gibi site açıyor arkadaşlar bence çok site açmayın bir tane site açın onun üzerinde ilerleyin bir sektör çalışın onu geliştirin zaten bir sene sürmez düzenli ilgilenme sonucu para kazanırsınız bu sektöre girim şu sektöre girim bundan mahrum kalmım gibi saçma spana düşünlerde olmayın sonra sıkılıp yok fiyatına sitelerinizi satlığa cıkarıyorsun bu yüzden site satış sektörüde ölmüş oluyor her yönden zarar var

wmaraci
reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Bir arkadaş belirtmiş ama ben de yineleyeyim. Bu konunun başlığı "reklam yerleşimi nasıl olmalıdır?" Olmalı. Bir şekilde bir web sayfası/blog v.s tasarladıysanız ve reklamlarınızdan üç beş bir şeyler geliyorsa daha fazlası için reklam yerlerinizi v.s ayarlamalısınız. Bu bilinen bir gerçektir. Hatta bilimsel olarak insanların sayfalarda nerelere baktığından tutun da, mouse ile nerelere tıklandığında kadar biliniyor. Yani söyledikleriniz geçerli şeyler ama kazanc başlığı altında değerlendirilmemeli. Zaten bir şeyler yaptıysanız doğal getirisi de kazanç olacaktır. Başlığa aldanıp giren birçok kişi içerik ya da kazancı nasıl elde edebileceğine dair ümit bekliyor ki, bence zerre kadar faydası dokunmayacaktır. Ben de başlıkta yazıldığı üzere adsense de nasıl kazanılır üstüne anladığım şey inanın bu değildi. Her neyse başlığın hatalı olduğunu söylemek için bunları karaladım. Tabi siz engin tecrübelerinizden 10 yıldır bu kadar şey öğrendiyseniz biraz da kendinizi sorgulamanız gerektiğine inanıyorum. Bu bilgiler 10 yıldır zaten var olan şeylerdi. Temiz içerik ve düzgün adsense yerleşimi ile kazanç mümkündür. Kaldı ki işin büyük kısmı benzersiz içerik, seo ve tanıtımdan geçmektedir. Buna son yıllarda sosyal medyada eklenince siz istediğiniz kadar benzersiz içerik girin, ama birileri copy paste yaparak kazancınız bin mislini zaten kazanıyor.

✂------------------------

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)
Güzel faydalı bir paylaşım abi eyvallah :)

bergamadan bergamadan Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
kimse gercek bilglerini paylaşmıyor ben birşeyler yazayım bari.

title ve destrakşın başarının anahtarıdır. bir seo eklentisi veya aracı kullanmalısınız ve her yazınızın başlık ve içeriginin yanında.
kuralına uygun title destrakşın ve tag oluşturmalısınız.

Ek Olarak: mesala ben birmilyon sayfalık, iki milyon sayfalık siteler yapıyorum.
Siteyi kurmadan önce oturup bir iki hafta ugraşıp bir milyon sayfalık sitenin msq lini yazıyorum.

sonuç nemi dersiniz % 100 başarı.

evet arkadaşlar ileride konu ile ilgili kurs açmayı bile düşünüyorum.

çünkü benim bildikkeri bilen her kim olursa hazlasıyla başarıya ulaşır.

bir zamanlar çok az kazanıyordum sitelerimi satılıga cıkardım kimse almadı. iyikide kimse alnamış.
şimdi satamadıgım siteler bana çok çok iyi paralar kazandırıyor.

Ek Olarak: 6-7 yıllık tecrübenim sonrasında şimdi yaptıgım her site müthiş para kazandırıyor.

Ek Olarak: arkadaşlar birde şu siteyi güncel tutma olayına takılmayın.
ben bir günde bir milyon sayfalık siteyi yayına alıyorum yıllarca tekbir içerik girmiyorum.
ama site ucuyor da ucuyor.
kesinnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

kesinnet kesinnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek bilgi işlem, WEB, haberci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 64 / 73
  • Ticaret 14, (%93)
Bu paylaşım sonrası buradan, yani WMARACI ailesinden bir çok kardeşimizle birebir görüşme tanışma fırsatım oldu. Bazılarıyla 1200 KM öteden aradı görüştük, 1 saate yakın konuştuk. Bazılarıyla bir çok PM ile sorularının tamamına cevap verdim. Sormak istediklerini canı gönülden cevapladım. Burada çok güzel bir arkadaşlık ortamı var. WM racı her zaman göz bebeğimiz.. Herkese hayırlı günler, sevgiler değerli WMARACI ailesi üyeleri...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al