siyahh adlı üyeden alıntı

Son madde aksine senin olgun olduğunu kendini yetiştirdiğini ve bazı konuları "genişlettiğin hayal gücünle" daha net yorumlayabilmenden geliyor.Her insan aynı olacak diye bir şey yok.İllaki aksiliklerle karşılaşacaksın.12 Yaş 15 yaş 25 yaş hiç fark etmez.Seni,muhabbeti saran kimse o etkilesin onunla konuş.İllede belirli bir yaş grubuyla konuşacaksın diye bir şey yok.Rahat ol bu konularda.Çabuk sıkılma konusunda da mümkün mertebe her gün dışarı çık gez hava al yani bilgisayardan kısacası elektronik şeylerden uzak dur.

İşte diğer sorunda şu tek başıma gezdiğim zaman mutlu olabiliyorum fakat rahat nefes alabileceğim ortam yok mesela günde 18 saaten fazla belki bilgisayar'da durabiliyorum. Nefes almak istediğim zaman menderes gölünün etrafında sabaha karş 6 7 arasında kahve alıp gölün keyfini çıkarıyorum sessizce . Bir alternatif arıyorum kendime acaba karete ye boks ' a veya buna benzer faliyetlere mi katılsam

Ek Olarak:

siyahh adlı üyeden alıntı

Son madde aksine senin olgun olduğunu kendini yetiştirdiğini ve bazı konuları "genişlettiğin hayal gücünle" daha net yorumlayabilmenden geliyor.Her insan aynı olacak diye bir şey yok.İllaki aksiliklerle karşılaşacaksın.12 Yaş 15 yaş 25 yaş hiç fark etmez.Seni,muhabbeti saran kimse o etkilesin onunla konuş.İllede belirli bir yaş grubuyla konuşacaksın diye bir şey yok.Rahat ol bu konularda.Çabuk sıkılma konusunda da mümkün mertebe her gün dışarı çık gez hava al yani bilgisayardan kısacası elektronik şeylerden uzak dur.

ysrsmhh adlı üyeden alıntı

Böyle derseniz geniş zamanda sevmediğiniz insanlar sizi dışlayacak, yanlız kalacaksınızdır. Onları kırmak yerine uygun şekilde yanlışlarını söylebilir onları bilglendirebilirsiniz. İki taraf içinde olumlu olacaktır.

Konunun yeride burası değil ayrıca bilginize, iyi geceler..

Umarım mod arkadaşlar gerekli yere taşır , bende yerini öğrenmiş olurum :)

Bende şu algı var çok fazla sahte insan olacağına çok az insan olsun gerçek olsun bu algıyı hiç bir zaman bozamadım