Dostlar bunu yazmak istemezdim ama malum arkadaş söyledıkten sonra hiçte oralı olmadı
3 adet 10k takıpcı aldık iyi güzel herşey ilgilendi falan

2 tane hesap 1k'dı 1 hesapta 31.5ti neyse 2 hesabın çekimi bitti 10k geldi 31.5klık hesaba 8k geldi ve pazartesi 1-2k daha atıcagını söyledi onada eyvallah dedim çünkü saçma geliyordu tekrar ekleyıp tekrar 2k cekıcektı ama arkadaş yok user güncellemesi vs diyip konuyu kapattırdı ki su konu altında 1 kişi daha yazmıştı he bide ek olarak konuda yazdıgı gibi 2000 begenide hediye mevzusuna hiç gelmiyorum onu vermeyi bırakın sözunu bıle etmedı

31klık hesaba bundan 2-3 ay önce gerçek türk ve %100 aktif kişiler çektirdim 20k o zamandan bu zamana 2k düştü sadece onun üstünede yabancı aktıf takıpcı cektım kı gönderıler olsun hikaye falan olsun hepsi takip ediliyor görüntüleniyor 31klık hesaba cekım yaptı malesef 2.günü ve butun takıpcıler gitti arkadasın bahaneside 2-3 ay öncesine çektirdigim türk gerçek takipciler 31k iken hesap neden düşmüyorduda arkadaştan alınca bırden 8k düştü çok ilginç diger hesaplarında 6-7k gitti yani anlayacagınız verdıgınız 50 lira direk çöp oluyor hiç bulaşmayın derim verdigimiz 150 lira çöpe gitti takipci düşerrmi düşer tabikide 2-3 ay önce çektirdigim takipciler çok daha aktıf ve gerçek kişiler begeniler olsun falan hepsi çok yüksek bahanesi çok arkadaşın ama yazık mesaj attım umursamadı belki telafi etse vs. yazmazdım ama aktif ve kaç saattir cevap yok

almadan önce mutlaka okuyun çünkü amaçım ne satışı baltalamak nede başka birşey tamamen başıma gelen ve sizinde gelebilcek bir durumu size bildiriyorum .