lostyazilim

Bu proje tutar!

25 Mesajlar 3.665 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Öncelikle bende geçmişte kilolu birisiydim. Şuan hala kilolarım var fakat iri, sert bir görünümlü vücudum olduğu için kendi halimden memnunum. Eskiden çok kilolarım, göbeğim, ve büyük göğüslerim oluşmuştu. İnsanlar arasına çıkamazdım. Fazla kilolarımdan '' insanlar benimle dalga geçerdi '' bu benim sinirimi bozardı.

Otobüse binerken, gezerken, kalabalık ortamlarda bile rahatsız olurdum. Her kilolu birey internetten '' zayıflama '' üzerine araştırmalar yapar. Benim üzerime giysi bulmak, pantolon bulmak çok zordu. Bu yüzden internetten araştırmalar yapardım ve yine bulamazdım. Bunun için bir proje düşündüm; ve bu projenin ismi '' kilolular için ürünler '' adına açacağım bir e-ticaret sitesi ve bu sitede satacağım; giysiler, elbiseler, pantolon, mont, kaban, zayıflama araçları, ve birçok ürün.. Yani her kategoriye değil; tek kategori de o kategoride ki tüm ürünleri eklemek.

Fakat bunun için toptancısını, kargosunu, vergisini vb vb.. Ayarlamak çok uzun ve bu yolda zorlanacağım için bu işe girmeden bıraktım. Ve burada sizlerle paylaşıyorum. Belki yine de bu projeye adım atacağım veya değişik bir proje isteyen için tutacak bir projeyi sizlerle paylaşıyorum. Sizlerinde fikirlerinizi merak ediyorum.
tammakale ErenGemici

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
mantıklı bende iri yapılıyım omuzlarım kollarım iri göbeğim var ama dediğin gibi 4 XL 5 XL gibi ürünlerin gideri olur fakat bi antiparantez açıyorum ben iri veya kilolu biri olarak asla internetten giysi almam ya olmazsa diye sürekli soru işareti vardı kafamda :D heleki ayakkabı gerçi 47 numara nerde bulucamda alıcam netten :D
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

Two Two Çapa Medya Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım, Adwords, Editörlük
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam tutar belki ama çok büyük işler yapabileceğinizi düşünmüyorum. Yanlış anlamayın amacım hevesinizi kırmak değil ama belki tutabilir fakat hasılat yapabilecek kadar büyüyebileceğini düşünmüyorum. Çünkü zayıf insanlar 10 kişide 2 veya 3 kişidir, tabi sallıyorum belki daha azdır ama özellikle kilolu insanlar için bedenden bedene büyük fark olduğu için internetten getirtmek de bi çözüm olmayacağını düşünüyorum.

http://bit.ly/capamedya - Elektriği, Suyu Kesilmeyen Makale - Editör Hizmetlerimize Göz Atın..

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Economist Welcome BACK !

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Two

Kilolu insanlar dışarıya çıkarak mağaza mağaza gezmeyen insanlar kendimden biliyorum. Kiloları yüzünden mağazaya girerken, giysi seçerken veya onu denemeye kalkmaya çalışsam bile utanırdım. Etraftan çekinirdim. İnternetten sipariş vermek bence daha rahat olur. Tabi bu çok çok aşırı kilolu biri için değil; çünkü beden ölçülerini bilemeyiz. Örnek veriyorum: Ben 4 XL ürünü giyerdim, rahat otururdu. Yani her insanın bir beden ölçüsü var. Açılacak sitede bunun ölçülerini, ve kilolu bir mankenle fotoğraflarını çeker atarız. Projenin tutması aslında çok zor değil. Zayıflama adına tüm kelimelerde Google Adwords reklamı ve zayıflama sitelerinde reklamlarla bu iş döner diye düşünüyorum.

Euphrates

Hoşbuldum yönetimden bir kişinin '' iyi ve kötüyü '' ayırt edemediğinden dolayı kısa dönemli bir ayrılık yaşadık.

Two Two Çapa Medya Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım, Adwords, Editörlük
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Tabi reklam ile falan büyüyebilir ama demek istediğim şuydu aslında ; mesela ben ortalama 41 - 42 numara ayakkabı giyiyorsam bir ayakkabının kalıbı daha dar oluyor ama uzun oluyor o ayağıma oluyor fakat numarası 45 falan oluyor. Kilolu için internetten getirtmek daha dert BENCE :)

http://bit.ly/capamedya - Elektriği, Suyu Kesilmeyen Makale - Editör Hizmetlerimize Göz Atın..

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Economist Sebep olanlardan forumdan gitti en azından onun mutluluğunu yaşamak lazım. Seni tanıyanlar tanıyor.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Two

Tabi bazı ürünlerde mantıksal olarak belirgin olmaz. Fakat ayakkabı heryerde bulunur. Yani ben eskiden ayakkabı alışverişimi çok rahat yapıyordum fakat üstüme giysi bulmak inanılmaz zordu. :)

Euphrates

Ben forumda ki insanları korumak için, 1-2-3-4-5-6 ay kaç ay geçerse geçsin banlasınlar sorun değil. Bugün aynısı olsaydı yine yapardım. Çünkü ben doğruyu yaptım ve o doğru için belki de 1-2 kişinin dolandırılmasını engelledim. Ben yediğim banın doğruluk veya yanlışlık payını konuşmam. Yönetime de herhangi bir isyanım yok. Karar vermişler banlamışlar sağolsunlar. 1 ay sonra da o kişi forumdan **************lık ve mağduriyetler üzerine sınırsız olarak gitti. Önemli olan yönetimin; benim kimin yanında olduğumu burada hangi amaçla olduğumu anlamasıdır. Umarım anlamışlardır.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
Siz yaparsanız tutar :)
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

sertacs sertacs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
sadece kilo değil aşırı uzun boylular içinde satabilirsiniz. 50 numara ayakkabılar v.s yada cüceler için v.s
kısacası her türlü anormal insanlar için genel bir alışveriş sitesi tutabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al