wmaraci reklam
lidertakipci

Makale - Link Değişimi

8 Mesajlar 800 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Merhabalar. Alexa Yerel 10.000'in Altındaki, Eğitim, Kişisel Gelişim ve Sağlık Site Sahipleri ile 400+ Kelime Olacak Şekilde, 5 Makale Karşılığında Link Takası Yapabilirim.

Yazacağım Makalelerden Sadece Bir Tanesine Sitemin Linkini Ekleyeceğim.
Değerlendirmek İsteyenler Özel Mesaj Yolu ile İletişim Kurabilirler mi? Kaliteli ve %100 Özgün Makaleler Yazıyorum.

Örnek Makalelerim ile İlgili Olarak Konumu İnceleyebilirsiniz; https://wmaraci.com/forum/makale-satisi/onedio-tarzinda-hazirlanmis-saglik-egitim-kisisel-gelisim-beslenme-makaleleri-search-engine-optimization-uyumlu-100-ozgun-377601.html

Herkese İyi Çalışmalar Dilerim ...

wmaraci
reklam

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Sohbet sitelerine yazıyorsan makale,kaliteli yeni sitelerim var.Dilersen 5 makalede 1 tanıtım yapabiliriz.Saygılarımla...
Ersumer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Fatihaydin Hocam uzmanı olduğum ve ilgi duyduğum alanlar (psikoloji, eğitim, kişisel gelişim, sağlık) dışında makale yazmıyorum maalesef. Her alanda makale yazanlara da karşıyım açıkçası. Herkes ilgili olduğu alanda yazarsa kaliteli bir iş çıkar ortaya. Aksi biçimde yazılan makalelerin, işe yaramayan kelimeler yığını olduğunu düşünüyorum.

Bir de kendi alanımla ilgili makale yazsam bile, sitenizle benim sitem çok ayrı alanlarda olduğu için siteme bir faydası olmayacaktır. Bu nedenle kendi alanımla ilgili siteler olmasını istiyorum esasında.

İlginiz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim ...
Fatihaydin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam çok güzel doğru söylemişsin ağzına sağlık.Bende bilmediğim bir konu hakkında makale yazmam ama seo uyumlu bir makaleyi hazırlamayı becerebiliyorsam,belki ön araştırmayla bişeyler yazabilirim.Ama tabi konuya hakim olan bir kişinin yazabileceği bir makaleyi ortaya dökmek mümkün değil.Saygılarımla...
Ersumer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Fatihaydin Bey teşekkür ederim. Bu benim fikrim tabi. Herkesin fikrine de saygı duyuyorum. Elbette dediğiniz gibi araştırma ile makale yazılabilir seo uyumunu bildikten sonra. Lakin konuya hakim birinin yazdığı makale ile aynı kalitede olmaz diye düşünüyorum. Kimseyi mağdur etmeye hakkım olmadığı için, sadece para kazanmak adına hakim olmadığım alanlarda makale yazmıyorum. Zaten bu işi sevdiğim için yapıyorum. Yazmayı seviyorum. Özel mesaj ile çok fazla arkadaşa durumu izah ederek geri çevirdim. Sadece bugün 4 arkadaşı nazikçe geri çevirmek zorunda kaldım. Derdim para kazanmak olsa başka makalelerden kelime değişiklikleri ile yazar geçerim. Ama öyle bir derdim yok. Kimsenin hakkını gasp edemem. Forumda benim yazdığım makaleleri beğenip makale yazdırmak isteyen arkadaşların bir kısmı biliyor böyle bir prensibim olduğunu.

Zaten ülkemiz maalesef ne iş olsa yaparım abiler yüzünden üretim yapamıyor ve uzmanlaşma ülkemizde yazık ki çok geride. Herkes her şeyin uzmanı ama ortada dünya çapında tanınmış markamız yok. Neyse konuyu çok dağıttım sanırım ... :)

Saygılarımı iletiyorum. İyi çalışmalar dilerim ...
Fatihaydin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı satışlar sizin gibi işinin ehli olan kişilerle çalışmak daima artıdır.
Ersumer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Fatihaydin estağfurullah. Teşekkür ederim nezaketiniz için.
İyi çalışmalar diliyorum ...

Arif0606 Arif0606 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İsci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 46 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
kardes bana özelden pm atar mısın saglık sıtem var 5 makale de bir link halledelım
tr de 19 k dayım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al