wmaraci reklam

Sorun bitti

18 Mesajlar 1.852 Okunma
wmaraci reklam

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Hostazor adlı üyeden alıntı

cgrclk Burada bir yanlış anlaşılma var , sağlayıcı firma Türkiye'den 3 saat ileride çalışıyor. Biz bu yüzden 21:00'da kampanyayı sonlandırdık. Sonra baktığımızda talep olduğunu görünce 00:00'a kadar 15 TL'den sağlamaya devam ettik. O sırada belirtilen müşteriler sipariş oluşturmamıştı. Mantıken baktığınızda bu tarz bir yargıya varmanız zaten saçma çünkü domaini üreten biz değiliz. Her firma sağlayıcı firmaya göre hareket ediyor bu doğrultuda. Net Kampanyasında nasıl ki herkes iptal ettiyse bizim durumumuzda o durumdan Farksız Çağrı Bey.Lakin biz verilen hiçbir siparişi iptal etmedik kampanya saatlerine kadar. :)

Anlamadınız sanırım, sağlayıcı firmanın çalışma saatleri, kampanyanın bitiş zamanı, sizin kampanyayı uzatmanız bunları sizin düzgün bir şekilde ayarlayıp kullanıcılara ona göre sunmanız gerekir hizmeti. Sizin sağlayıcı ile yaşadığınız sorunlar ya da değişiklikler kullanıcıları bağlamaz, kullanıcı sizden aldığı hizmete bakar.

wmaraci
reklam

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
cgrclk Sağlayıcı firma vaad ettiği süre zarfına uymadı. Bize sürpriz olan şeyi daha önce tahmin edebilme imkanımız yoktu. Verilen siparişleri aynı ücret ile aktif ettik. Verilmeyen siparişler içinde bizim yapabileceğimiz birşey yoktu. Zaten o gün o kampanyayı bizden başka kimse yapmadı bu forumda. Ufak bir kusur oldu düzelttik ve devam ettik.

AUmut AUmut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Merdiven altı firmadan ne beklersiniz?
turhost
alasytr
guzel.net.tr
netinternet

bu firmalardan saşmayın türk firma kullanıcısı iseniz.

adsense hesabı aranıyor

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Hostazor adlı üyeden alıntı

cgrclk Sağlayıcı firma vaad ettiği süre zarfına uymadı. Bize sürpriz olan şeyi daha önce tahmin edebilme imkanımız yoktu. Verilen siparişleri aynı ücret ile aktif ettik. Verilmeyen siparişler içinde bizim yapabileceğimiz birşey yoktu. Zaten o gün o kampanyayı bizden başka kimse yapmadı bu forumda. Ufak bir kusur oldu düzelttik ve devam ettik.

Bizi suçlayamazsınız demeyeceksiniz öyleyse, bu şekilde bize de sürpriz oldu kusura bakmayın, gerekeni yapacağız diyebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Suçlayamazsınızdan kastımız bu durumda bizimde elimizden gelen birşey olmadığıdır. Zaten gerekeni yapıyoruz ve yaptıkda. Yinede teşekkürler ilginiz ve alakanız için cgrclk

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

AUmut adlı üyeden alıntı

Merdiven altı firmadan ne beklersiniz?
turhost
alasytr
guzel.net.tr
netinternet

bu firmalardan saşmayın türk firma kullanıcısı iseniz.

Hiç bir firmayı tanımadan çamur atmak ne kolay değil mi?

May the force be with us...

AUmut AUmut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
***da onca şikayet burada onda şikayet okudum ben.
Sanırım sen gözlerini bi kontrol ettir.

Ek Olarak: hatta sizin orda savunmalarınızı hatırlıyorum nedense :D

adsense hesabı aranıyor

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Bu tür bir durum daha öncede yaşandı .net uzantısı türkiyede kampanya olarak satışa sunuldu vaad edilen ve belirlenen gün 3 gündü kampanyayı ilk tanıtan kişilerden biri olarak bu kampanyadan faydalanamadım aynı günün akşam saatlerinde yogun talepten dolayı tam satın alma işlemine başlamışken fiyatlar bir anda değişti bu durumda aracılık hizmeti sağlayan firmaların ellerinde olan birşey yok o an bende çok kızsamda yapacak birşey yoktu ne yazıkkı bu yüzden indrimler başlar başlamaz takip eden kişilerin hemen satın alma işlemlerini gerçekleştirmelerini tavsiye ediyorum Firma ilede çok şikayetlerin olmasından dolayı bende kendilerine bu durumu sordum ve daha önce çalışmış oldukları personellerinden dolayı yaşamış oldukları sıkıntıdan kaynaklandıklarını söylediler banada Firma ile çalışmıyorum ancak bazı kişilerin yapmış oldukları hata yüzünden hiç çalışmadıgımız bir firmayı kötülemek ön yargılı davranmak pek uygun bir durum değil

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al