AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

O fiyatlara pek iyi araçlar alamazsınız ama o kadar yüksek km'lerede para vermeyin.

O fiyat aralığında süper kalite bir araç aramıyorum zaten olay orada.

Yürüründe problem olmayan, şase,şanzımanda kırık,kaynak,yamukluk ,direklerde oynama yada motorda problem olmayan kaba hatları ile yürürü düzgün bir araç olması kafi.

Birinci öncelik uzun yolda gitmiyor hissiyatı yaşatmayıp mümkünse içeri ses almaması kafi ve düşük yakıt , azda konfor

22 bin civarı fiyat ile clio hb , megane sedan , megane hb , honda civic 2000 sedan , pejo , getz , 2005 civarı ford fiesta hb , 1999-2003 ford focus sedan , 2008 üstü albea,
ticari cıkması linealar bulunabiliyor.

Zira aradığım şey çok düsük kilometreli , sıfır değişienli ve sıfır boyası olan çiziksiz bir otomobil olmadığı için böyle bir araştırma sırasında laguna ile karşılaştım ve 170.000 kilometrenin sorun teşgil edeceğini zannetmiyorum. 350.000 km toyota bana mısın demedi, 250.000 ford da daha önce aldığımda

Yani yanlış anlamayın , belki bende tam belirtemedim ama esas soru : 22000 civarı pek iyi araçtan ziyade , 22000 dolaylarında ki rakkamlardan ziyade 22000 civarı hangi araç ihtiyac karşılar ? laguna doğru seçim olabilir mi ?