Ranay adlı üyeden alıntı

ikinize de ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum :)

Öncelikle hep dizel kullandığım için 10 litre lpg yakması çok mu bilemedim ama TL bazında hesaplayınca pek kayda değer bir fark olmadığı için hoş olacağını düşündüğüm bir fiyat çıktı. ( Kullanıma göre değişir tabi - Daha yüksek fiyata daha az yakan araç alamayacağıma ve çok sefere çıkmayacağıma göre işimi görür gibi geliyor mantığımda )

AhmetCakmak34 Sizde biraz Renault karşıtlığı var sanki :) ama dediğinizde haklısınız 170000 km biraz yüksek bir sınır gibi gözüküyor fakat araç bakımlı ve temiz çıkarsa büyük sorunlar teşkil edeceğini sanmıyorum. Uyarınızı dikkate alıp lpg takıldığı yılı da öğreneceğim. Zaten satıcı dediğimden başka bir durum söz konusu olursa ekspertiz ücretini öderim diyor. Hal böyle olunca bir problem çıkmaz gibi düşünüyorum ve umarım da çıkmaz.

Şimdi geriye randevu almak, pazarlık yapmak , baktırmak ve devir almak kaldı sanırım :)

Ek : ayrıca 110 beygir demiştim ama teknik özelliklerine bakınca 95 ve 80 beygir seçeneklerine ulaşıyorum internet üzeirnden

80/95 beygir o modellerde oyle bir motor yok diye biliyorum. 105-115 beygir arasi bir sey olmasi lazim ruhsatta yaziyordur bakarsiniz da cok fark edecek bir sey yoktu diye hatirliyorum. Megane 2 1.6 ile ayni motor olmasi lazim. Hemen hemen ayni agirlikta Bora 1.6 102 bg vardi, 4 kisi yokus falan canavar gibi cekiyordu, yine Ahmetin dedigi polo calssicten de vardi 100bg aft motor o da canavar gibi gidiyordu :) Lagunada daha yeni teknoloji %5-10+ verimli bir motor var

80/95 beygir belki laguna 1 lerde kullanilmistir, sizin baktiginiz arac laguna 2