wmaraci reklam

Dolardaki Ani Düşüşler

121 Mesajlar 16.763 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
OzanP payoneer ve tüm cüzdan bozumları yapıyordum. Aynen durdurdum işlemleri. Bide ben farklı ülkeler ve kurlar üzerinden yapıyorum iyice zarar etmeyeyim diye bu dalgalanmanın bitmesini bekliyorum.

wmaraci
reklam

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
Tural Abiyev 3,60 bile olsa razıyım aslında ben. Dalgalanmasındansa, sabit ve yüksek olmasını tercih ederim. İnşallah bu dalgalar çok işletme batırmaz.

ingilizceogrenmeliyim.com

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Tural Abiyev benim amacım ülkemden sıkıldım yani son zamanlarda ortaya çıkan Atatürk karşıtı kişile, dini kullanıp siyaset yapan liderler,Parti farketmeksizin para peşinde koşan siyasetçiler,Askere vatan haini olarak gören halk beni bitirdi.becerebilirsem Azerbaycan veya Özbekistan gibi Türk devletlerinde yaşamak,askerliğimi bile o ülkede yapmak istiyorum o derece
borayeris

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
OzanP

Doların yüksek olması benim için ve forumdaki herkes için iyi. Dolarla para kazanıyoruz genelde. Fakat Türkiye için durum iyi olmadığı için üzülüyorum. Umarım normal ve stabil bir kurda durur.
OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Dolarda bir miktar düşüş var keşke 3 liranında altına düşse ama bu mümkün değil gibi gözüküyor

bu arada yine uçaklar falan alınmış 90 milyon dolara. Yine devlet erkanı tarafından verilen mercedes audi bmw siparişleri iptal edilmemiştir büyük ihtimalle. Devletin itibarı var diyor bazı kişiler en lüks araç alınmalı bundan taviz verilemez ülkenin itibarı sarsılır yoksa

Diğer mesajlarımda da yazdım döviz birikimine karşıyım hatta tv'lerdeki ekonomistlerin yaptığı sepetlerede karşıyım zaten milleti gaza getiren onlar %20 euro %20 dolar vs.. diye sepet yaparlar.Bence halk bunlardan daha uyanık alır bir dükkan arsa dövizden daha fazla kazanır.Niye milletin parasını dövize yatırtıp spekülatörlerin para kazanmasına zemin hazırlıyorsun ayrıca Amerikalının parasına değer katıyorsun?

Dün konu açtım öğleden sonra girdim siteye, konu uçmuş. C.başkanın 200.000 usd döviz hesabıyla ilgili zaten malvarlığında var bu uzun yazmayım yine .Bence bir ülkenin başındaki kişinin döviz hesabı varsa ve ülke batmıyorsa ya Allah o ülkeyi koruyor yada yakında batacak demektir.. fakat zararın neresinden dönülürse kardır bu işlem ( dövizden TL' geçme ) bence mercedesler audiler'in yerine yerli oranı en yüksek otolarla dönüştürmeyle taçlanırsa o zaman bir anlamı olur ve bende takdir ederim.. Zaten atalarımız ne demiş taşıma su ile değirmen dönmez, milletin dövizlerini bozdurdun sonra ne olacak önceden de fabrikaları satmıştın zaten
mustix

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

EgeBey EgeBey CORAZU Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 57 / 51
  • Ticaret 6, (%100)
Dün Amerika 50 milyar dolarlık bir yatırım aldı. Haliyle dolar düşüşe geçti. İnsanların doları bozması, düşüşe geçirmez.
Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
1 saat önce 3.35, 10 dakika önce 3.40 ve şuan yine 3.44

Google dalgalanmasını bırakıp doları takip ediyoruz. :D
SerkanERGUN OzanP borayeris

kişi bu mesajı beğendi.

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)

Webvideom adlı üyeden alıntı

Niyeti ne hocam?
Niye dolar alır ki birisi, ya da neden elinde dolar tutar? Ben mesela hayatımda hiç almadım. Yükselir de kâr ederiz diye alırsın di mi? Şu anda dolar 2 lirayken almış birisi 3.40 dan bozduruyor, %70 gayet güzel kâr ediyor. Boy boy vatanseverlik pozlarına gerek yok, arada güzel para kaldıranlarda var (:

Yazdığım mesajı 10 defa daha okuyun sonra anlarsanız belki :) Bende hiç almadım satmadım anlamam o işlerden. Bozdurmadan 4 çıkmasını bekleseler mesela daha çok kar değil mi? Bir de böyle düşün yani.

Webvideom Webvideom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Videographer / Motion Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Yazdığım mesajı 10 defa daha okuyun sonra anlarsanız belki :) Bende hiç almadım satmadım anlamam o işlerden. Bozdurmadan 4 çıkmasını bekleseler mesela daha çok kar değil mi? Bir de böyle düşün yani.

Yazdığın yoruma göre X kişi 80.000 dolar bozdurup 50.000 dolar kâr ediyor, bu kişi 80.000 dolarından +80.000 dolar kâr etmediği için kahraman ilan edip, alkışlamamız mı gerekiyor?
Sanarsın, bütün dolar alanlar, dolar 5 lirayken aldı, 3.5 liradan bozduruyor.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Valla 1994 krizi gibi olmasın da ne olursa olsun. Yaşı yetenler anımsar. Yılbaşında 14.000, 4 Nisan'da 22.000 olan dolar 7 Nisan'da 40.000 olmuştu. Gecelik faizler % 1000 idi. Sabah fakülteye giriyorduk, akşam çıktığımızda dolar %10 değerlenmiş oluyordu.
Rekomedya Imbrossa borayeris

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al