8 aylık film sitemde kullandığım keremiya teması birkaç gün önce aniden kasmaya başladı ilk başta saldırı olabileceğini düşünüp sorgulardandır dedim cpu izledim bir süre baktım ki %20-%30u geçmiyor cpu kullanımı sonra burada açtığım yardım konusundan edindiğim bilgiler doğrultusunda sunucu ipsine saldırı olasılığına yönelip ssh araştırdım biraz program ile bağlanıp aktif bağlanan iplere baktım ve ordada bir saldırı söz konusu değildi.Bende son çare suçu temaya atıp eski temam olan oz-movie temasına geçip denedim ve bunu yaptığımda sorunun ortadan kalktığını gördüm yani sorun temadan kaynaklanıyordu sonra kendime döndüm dedimki olm sen son 2-3 günde bu temada ne değişiklik yaptın düşündüm düşündüm son 3 gündür yaptığım tek şey 8 aydır yaptığım gibi rutin içeriğimi girmemdi herhangi bir eklenti yada yazılımsal müdahalede bulunacak bişey eklememiştim siteye hatta silmedim bile tek yaptığım içerik girmekti ee bende doğal olarak çaresiz kaldım çünki sorun benden kaynaklıda değildi bu seferde keremiya sitesine gidip bir destek konusu açtım durumu belirttim ve hiçbir destek alamadım cpu sorunu olmadığını belirttiğim halde sürekli bana cpu azaltma seçenekleri sundular ya kardeşim cpu zaten %30u geçmiyor %20-%30 cpuda 12 saniye sayfa açılış hızı ne alaka? sonuç olarak buraya harcanan indexlerimin resminide bırakıyorum ben yandım siz yanmayın keremiya kullanmayın. hadi eyw

http://i.hizliresim.com/ZMQl73.png