wmaraci reklam
lidertakipci

konu silinsin

41 Mesajlar 4.719 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

volkankurye volkankurye Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Motorlu Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ödemessen Günlüğü 20 TL den Açık veya Kapalı Ceza Evinde Yatarsın Zaten Yatarken Hapisde o Paranın 3 Katı Gidiyo Ne yap Ne Et Ödeeeeeeeeeee
yasin66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
inşallah ödeme imkanim olur bu durumda ödeme imkanim yok gibi gözüküyor yardım alacak kimsem yok o kadar parayı kimse vermez bana malasef taksit lendirme olayını araştırıp iş bulup çalışmayı düşünüyorum hayırlısı olsun

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)
hocam geçmiş olsun bence demesi kolay değil ama hapise kesinlikle girme çünkü bir insan hapise girince mantıken piskolojisi vs hepsi altüs oluyor az bi zamanda değil.

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Adli para cezası ise kesin hapis yatarsın hocam ödemezsen idari para cezası olsaydı hapis olmazdı..
Hocam sana tavsiyem elini çabuk tut ve kamuya yararlı işte çalışmayı istiyorum diye dilekçe ver ozaman para ödemezsin bildigim ve günlük işte çalıştıgın kadar borcundan kesilir bu şekilde hapiste yatmayabilirsin ve çalışarak ödeyebilirsin

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Motorlu Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sana Bu Cezayı Veren Hakime Git Bul Adliyede Sor Soruştur elindeki para cezası kagıtı ile git hakime deki benim hayatım çok zor geçiyor annem babam kimsem yok bir hataydı yaptıgım zaten arkadasımla kavga ettim ben şiket etmedi lütfen yardım edin durum sıfır ben ceza evine girersem günlük 20 tl den çok uzun süre kalırım hakim abi bu cezayı azaltın bin iki bin tl gibi onuda lütfen zaman tanıyın ne yapmam lazımsa taksit oluyosa işsizim çalışıp ödeyeyim de sana o cezayı veren hakim mahkeme aç temyiz et diyecek sana masrafı 200 tl kadar temyizi beklerken ne olur ne olmaz sen para biriktir aynı hakim temyiz sonucunu gelince göster ona sonuç aynı ise yeniden yolla ve bekle parada biriktir o ceza evinde hayat çok zor ben yeni çıktım söylemedi deme anında harcarlar arkadasımın yatanın altına madde koydular adamın haberi bile yok 3 küsür sene fazladan yattı halada yatıyo sakın girme ceza evine hakime yalvar o işini halletmesse bende adam değilim tamam .. bu arada kaymakamlıktan kimsesiz ve fakir kağıtı al onuda gster davayı açar yeniden hemen o hafta indirim ve karara bağlar ama etkilemen dürüst olman lazım hakime karsı . yani söz vercen önce ALLAH'a sonra hakimede sözünü yersen o hakime bir kere daha bi olay dosyası giderse sana boru gibi kitler.. herşey hakimin elinde unutma..

Pakmedya Pakmedya Güven ! Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 115 / 145
  • Ticaret 34, (%100)
Her Kafadan bir Ses Çıkmış Artık Eskisi Gibi Değil Bu işler.

Cezan Para Cezasına çevrildiyse Tekrar Hapis Cezasına Çevrilmiyor. Denetimli Olarak Herhangibi Kamu Dairesinde Kamu hizmeti Veriyorsun Taki Cezan Bitene Kadar. İçin Rahat olsun.

Örnek işler
Adliyede Temizlik , Çay Otopark Görevlisi,

Belediyede , Temizlik işleri Vb İşlerde Görevlendirilebilirsin

Gene Bu Konu için Bir Avukata Danışabilirsin Maddi Olanakların olmadıgı belirtirsen yardımcı olabilecek avukatlar var Yardım sever.

• Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Motorlu Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Pardonnnnnnnnnn??????? Yavrucum Pakmedya Yaşını Bilmiyorum ama Ben 8 Ay Aynı Odada Avukat il Yattım o Temizlik İşi Yaptıgın yer Neresiyse Neresi Senin Bildiğin Olay o Deil ..birincisi adli ceza her şekilde ödenecek adli cezalar silinmez ancak düşürülür. 2. side ceza evleri dolu adamı sıkıştırmıcaklarına eminim. 3. süde denetim serbestliği bu arkadasın zaten bitmiş adli paralar için denetim yok kapalı ceza evine girerse eğer en fazla açık ceza evine çıkabilmek için kapalı ceza evinde en az 6 ay 1 gün şartı vardır. oda açık ceza evi hakkını iyi hal ve süreden doldururda hak ederse açığa çıkarsa 3 ayda bir 7 gün sivil izin kağıtı alır izne çıkar hakime yalvaracakki hakim bu adamın işini halleder.. yeterki inansın bu adamın birdaha boyle kopukluk yapmıcana adam bıçaklamak nedemek yaa?? hangi devirdeyiz eşkıyalık devri bitti ..

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
volkankurye insanları yanlış yönlendirmeyin, hakimi bulup yalvarmak nedir?
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Motorlu Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
nedirmi ?? benim arkadaşım korsan cd den 55 bin TL ceza aldı hakimle konusuldu hakim ödeyecek durumu olmadına inandı delillerini götürdü hakimde 25 tl ye çevirdi cezayı onadı hemen adliyede ödedik 25 tl 3 paket sigara parasına düşürttük sen bu işleri geç kardeşşşş ben bilirim yolunu ...

Ek Olarak: herkezin vicdanı var kardeşim adam yalnızım kendimi geçindiriyorum ödeyemem bana kimse 7 küsür bin tl vermez ne yapcam diye yanıyo bu hakim taştan deil yaa kanun var zaten bıçakladığı adamda şikayetçide deil kaymakamdan alacak kağıtı fakir evi yok araba yok bi şey yok götürsün söz vedin yapmıcana bitti gitti hakimin 2 kanun daki bildiği değişikliğine bakar..

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar sakin kalp kırmaya gerek yok.Konu sahibi arkadaş geçmiş olsun hukuk forumlarında veya aktif başka genel forumlarda fikir alma imkanın varsa dene derim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al