wmaraci reklam

İnternette adama küfür ettim, ihbar edeceğini söyledi sonuç ne olur?

63 Mesajlar 8.089 Okunma
wmaraci reklam

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Aleejhoan Arkadaşım benim Atatürkçülüğüm lafta değil ve ben bu davada Atatürkü ve onun değerlerini savunmak için sonuna kadar devam ederim. Benim burda tedirgin olduğum nokta adama doğrudan küfür etmiş olmam. Normal bir şekildede konuşabilirdim ama birden adama küfür ettim. Sırf Atatürk 'e hakaret edildiği için veya değerleriyle dalga geçildiği için sinirlerine hakim olamayıp küfür eden insanlar içeri atılacaksa Atatürkü savunacak 1 kişi bile kalmaz bu ülkede.

wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Çok enterasan.Atatürk'le dalga geçsin bir de üstüne dava edeceğini söylesin. Bi arkadaşın dediği gibi sende verdiği egm sitesinin adrese yolla elindeki kanıtları sende ona bunu yaptığını söyle.Bak bakalım kim ne yapmış

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
turkmaxi hocam benimde aklıma geldi ancak adamın yazdığı şeyde Atatürke açıkça hakaret yok. Heykelleri ile dalga geçiyor. Bundan dolayı işleme bile almazlar diye düşündüm. Zaten ülkedeki Atatürkü koruma kanunu tam anlamıyla işlemiyorken birde durum böyle olunca..

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
@cihan1 en azından şikayet et ettiğini de göster yani.Belki faydası olur en azından zeytinyağı gibi üste çıkmamış olur

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
turkmaxi hocam yazdığı şeyin ekran görüntüsünü yinede kayıt ettim ben. Olurda blöf yapmıyorsa ve gerçekten şikayetçi olacaksa savunma olarak kullanmayı düşünüyorum. Ne kadar etkili olur bilemem ama yinede işime yarayabilir

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

Aleejhoan adlı üyeden alıntı

Atatürk'ün hakkında idam fermanı yazılmıştı. Korkmadı yoluna devam etti. Bu duygulara ve cesarete sahip olabilecekseniz savunun. Atatürk, onu sevmeyenlere, hakkında kötü konuşanlara karşı küfür edilerek savunulacak kadar basit bir lider değil. Öyle profil fotoğraflarına resmini koyup ben Atatürkçüyüm, Kemalistim palavralarını bırakın.

Hep bu düşünceler zarar veriyor bize! Öyle Atatürkçü olunmaz bak böyle olunur filan. Ya bırak arkadaşım sen bunu. Atatürkçülük sadece profil resmi koymakla da olur. Sadece sevmekle de olur. Küfür ederek savunmakla da olur. 10 Kasımda uyuyup ben Atatürkçüyüm demekle de olur. Fikirlerini benimsemekle olur.. Olur da olur..

Atatürkçülük kimsenin tekelinde olmaz. Din de olmaz. Ama bunu yapmaya çalışıyorlar diye isyan ediyoruz, insanlara bunu anlatmaya çalışıyoruz ya, şimdi sen de çıkıp böyle dersen olmaz!

• Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Bence şimdi yap onu. Bi kural vardır okulda iş yerinde askerde sivil hayatta ilk şikayet eden kazanır.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
TazZ arkadaş sanırım beni sadece milli bayramlarda Atatürkü ve diğer şehitlerimizi anan biri sandı. Okumadan, araştırmadan Atatürkçü olunmaz. Benim her günüm Atatürk ve cumhuriyetin derinliklerini araştırmakla geçiyor :)
turkmaxi hocam eğer adam blöf yapıyorsa amacı korkutmak veya dalga geçmek olabilir diye şimdilik yapmıyorum böyle birşey
Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

TazZ adlı üyeden alıntı

Hep bu düşünceler zarar veriyor bize! Öyle Atatürkçü olunmaz bak böyle olunur filan. Ya bırak arkadaşım sen bunu. Atatürkçülük sadece profil resmi koymakla da olur. Sadece sevmekle de olur. Küfür ederek savunmakla da olur. 10 Kasımda uyuyup ben Atatürkçüyüm demekle de olur. Fikirlerini benimsemekle olur.. Olur da olur..

Atatürkçülük kimsenin tekelinde olmaz. Din de olmaz. Ama bunu yapmaya çalışıyorlar diye isyan ediyoruz, insanlara bunu anlatmaya çalışıyoruz ya, şimdi sen de çıkıp böyle dersen olmaz!

Öyle güzel olur ki, farkına varamazsınız!

Mustafa Kemal ATATÜRK, Suriye'den Samsun'a, Samsun'dan Sivas'a, Sivas'tan Çanakkale'ye her türlü bozguncuya karşı mücadele vermişken ve bütün olumsuzluklara karşı, ilimden, bilimden ve çok mücadele etmekten vazgeçmemişken bir kere olsun, yeter yoruldum diyerek kendisine karşı gelen olumsuzluklara küfür edip, sonra acaba bana zararı olur mu diye korkmamıştır.

Bunun kesinlikle benim tekelimde olmasıyla alakası yoktur. Atatürkçülük ilim, bilim, cesaret ve mücadele demektir aynı zamanda, önemli olan bu kazanımları elde etmektir.

http://www.alicankosedag.com.tr

FurkanEkmen FurkanEkmen think, move, design. Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek think, move, design.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 164 / 167
  • Ticaret 5, (%100)
Kaç yaşındasınız?
Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

think, move, design.
IG: furkanekmen
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al